воскресенье, 30 марта 2008 15:33

Українські велосипедистки виграли "срібло" у гонці переслідування

Збірна України у складі представниць Луганська - Калитовської, Любові Шуліки та Світлани Галюк з Сєвєродонецька - у фіналі командної гонки пересілдування на 3 км (Women"s team pursuit) поступилися лише збірній Великобританії. Час чемпіонок світу склав - 3.22.42 (швидкість - 53.355 km/h), а українки їм програли понад сім секунд (3.29.74). Третє місце посіли гонщиці з Німеччини.

А 29 березня Калитовська стартувала також у гонці на очки (Women"s points race). Чемпіонкою світу стала голландка Маріанне Вос - 33 очки (46.899km/h). Калитовська із двома очками в акитиві фінішувала 18-ою.

У жіночому спринті 11-е місце посіла Любов Шуліка, а золоту медаль виборола британка Вікторія Пендлтон. Чемпіоном світу у чоловічій гонці на очки став білорус Василь Кириленко – 24 очки, повідомляє ПРОСПОРТ.

Сейчас вы читаете новость «Українські велосипедистки виграли "срібло" у гонці переслідування». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua