Ексклюзивы
воскресенье, 01 апреля 2018 09:15
Владимир Грисюк
Владимир Грисюк
журналист

Юля

– Не впізнав тебе, – кажу колишній одногрупниці з юридичного факультету.

Востаннє бачилися з Юлею кілька років тому. Після вузу вона жодного дня не працювала. Народила від студентського коханого Саші сина Івана. Тоді ж узимку розписалися. А за два роки в них з'явилася русява Марічка.

2015-го випадково перетнулися в автобусі. Юля була обсмиканою, затурканою домогосподаркою. Плакала, що хоч закінчила інститут, а вміє тільки варити борщі, дерти каструлі й дивитися телевізор.

– Немає сил жити далі. Дізналася, що чоловік зраджує. Але піти не можу, бо двоє дітей. Роботи немає. Батьки живуть у забитому селі. Повна безвихідь.

– Порадив знайти хоча б якусь роботу, аби відволіктися від проблем. Та ситуація лише ускладнювалася. Юля написала у Facebook: "Саша заявив, що хоче розлучення. Бо мріє бути з іншою. Сказав, щоб сильно не плакала. Я думала про самогубство. Але не знала, як це зробити. Повіситися – страшно, вени порізати – боюся. Єдине, що більш-менш підходить, – таблетки. Потім згадала про дітей".

Чоловік порадив їй сходити до психолога. Погодився віддати дітей, бо його люба Мирося ще не готова до цього. На перший час знайшов їм квартиру на околиці Києва.

Після того від Юлі не було жодної звістки. І от вона у столичному кінотеатрі "Київ". Її за руку тримає імпозантний брюнет років 40. Юля розцвіла, очі блищать.

– Це мій Костя, – каже, коли відходимо удвох купити каву. – Познайомилися в супермаркеті – він пропустив у черзі. Потім наздо­гнав і запропонував підвезти. А вже за два місяці ми з дітьми переїхали до нього. Як Сашко? Не знаю. Відпустила

Сейчас вы читаете новость «Юля». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

1

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи

Владимир Грисюк
Не повезло Просмотров: 1575
Українізувався Просмотров: 1107
Мрії здійснюються Просмотров: 1647
Усік пропав Просмотров: 4131
Кепки баби Пріськи 1 Просмотров: 2070
Голосов: 2782
Голосование Почему я не буду голосовать за Юлию Тимошенко на президентских выборах в 2019 году?
  • Она уже была во власти и показала все свои возможности
  • Стране нужен президент другого качества
  • Ни на каких выборах не поддерживал ни ее, ни партию "Батькивщина"
  • Еще не определился с кандидатом
  • Буду голосовать за Тимошенко
Просмотреть
Погода