Ексклюзивы
воскресенье, 22 апреля 2018 09:05
Сергей Демчук
Сергей Демчук
Журналист

Не можна нервувати

– Вам після інфаркту не можна нервувати. Треба радіти кожному дню. Прийдете й скажете сусіду, що вас блондинка стригла, сонечко світило, – говорить перукарка літньому клієнтові, який замовив модну зачіску "британку".

– Душею я молодий. Очима все можу, – зітхає чоловік.

Розказує анекдот:

– Вовочка, ти домальовував щось у "Камасутрі"? Ходімо, допоможеш мені маму розплутати.

Потім ще про дітей, яких покинув батько. Мовляв, їх не лелеки принесли, а "козли".

– А мене не в капусті знайшли, а в холодильнику, – сміється перукарка. – Батько розказував, що купив холодильник "Донбас", привіз додому, відчинив, а там я сиділа. Потім, коли ображалася, то хотіла в нього залізти й вимагала, аби відвезли туди, де взяли.

У СРСР "Камасутра" була заборонена. Вважалася порнографічною літературою. Її розповсюджували у вигляді самвидаву. Картинки малювали від руки.

Холодильник "Донбас" і докторська ковбаса досі вважаються символами радянського минулого. А "Камасутру" можна купити в будь-якому магазині.

– Здається, в нашій країні – культурний геноцид. Хочеш читати, але маєш вибрати: книжка або їжа, – обурюється приятель щодо цін у книгарнях.

Ще можна піти до перукарні, замовити "британку" і не нер­вувати. Адже все навколо так швидко змінюється

Сейчас вы читаете новость «Не можна нервувати». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи

Погода