четвер, 10 лютого 2011 09:53

Франція перемогла Бразилію, Німеччина зіграла внічию з Італією: результати товариських поєдинків

Футболісти Німеччини зіграли внічию з рахунком 1:1 з командою Італії в товариському матчі.

Рахунок на 17-й хвилині відкрив форвард бундестім Мирослав Клозе, а на 81-й Джузеппе Россі врятував "скуадру адзурру" від поразки.

Англійські футболісти обіграли з рахунком 2:1 в гостьовій зустрічі команду Данії.

Господарі поля відкрили рахунок на 8-й хвилині - відзначився захисник Даніель Яггер. Проте через дві хвилини форвард британців Даррен Бент з передачі Тео Волкотта зрівняв рахунок, а на 68-й хвилині Ешлі Янг забив переможний м'яч, використавши пас Глена Джонсона.

В інших контрольних зустрічах, що пройшли в середу, Аргентина обіграла Португалію (2:1, переможний м'яч на 90-й хвилині забив кращий футболіст світу двох останніх років Ліонель Мессі), Франція взяла гору над Бразилією (1:0, на 54-й хвилині відзначився Карім Бензема), Голландія перевершила Австрію (3:1), а Іспанія - Колумбію (1:0, гол - Давід Сілва, 86).

Товариські матчі

Малайзія - Гонконг - 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Рахім (44), 2:0 - Заінал (90).

Молдавія - Андорра - 2:1 (0:0, 2:1)

Голи: 0:1 - Аяла (52), 1:1 - Пікущак (66), 2:1 - Бугайов (90, пенальті).

Вилучення: Ілдефонс Ліма, 37 (Андорра), Суворов, 54 (Молдавія).

Габон - ДРК - 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Н'Гуема (24), 2:0 - Д. Козин (53).

Сан-Марино - Ліхтенштейн - 0:1 (0:0, 0:1)

Вірменія - Грузія - 1:2 (0:2, 1:0)

Голи: 0:1 - Іашвілі (22), 0:2 - Сірадзе (34), 1:2 - Манучарян (63, пенальті).

Білорусь - Казахстан - 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Глєб (45, пенальті), 1:1 - Остапенко (90).

Болівія - Латвія - 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 - M. Верпаковскіс (42, пенальті), 0:2 - Каунов (51, пенальті), 1:2 - Арсе (55, пенальті).

Македонія - Камерун - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Мбута (75).

Хорватія - Чехія - 4:2 (2:2, 2:0)

Голи: 1:0 - Едуардо (10), 2:0 - Калініч (13), 2:1 - Сівок (22), 2:2 - Росіцкі (45), 3:2 - Калініч (61), 4:2 - Ілічевіч (75).

Азербайджан - Угорщина - 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - Рудольф (37), 0:2 - Хайнан (81).

Туреччина - Південна Корея - 0:0 (0:0, 0:0)

Нігерія - Сьєрра-Леоне - 2:1 (0:0, 0:0)

Ізраїль - Сербія - 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - Тошич (23), 0:2 - Трівуновіч (76).

Албанія - Словенія - 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 - Новакович (24), 1:1 - Булку (62), 1:2 - Дедіч (90, пенальті).

Болгарія - Естонія - 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 0:1 - Васильєв (20, пенальті), 1:1 - Попов (41, пенальті), 1:2 - Васильєв (80, пенальті), 2:2 - Попов (83, пенальті).

Люксембург - Словаччина - 2:1 (0:0, 2:1)

Голи: 0:1 - Йендрішек (56), 1:1 - Да Мота (62), 2:1 - Да Мота (82).

Данія - Англія - 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 1:0 - Аггер (8), 1:1 - Д. Бент (10), 1:2 - Ешлі Янг (68).

АНГЛІЯ: Джо Харт, Е. Коул (Бейнс, 81), М. Доусон (Кейхілл, 60), Террі, Джонсон, Вілшер (Беррі, 46), Лемпард (Паркер, 46), Волкотт (Даунінг, 68), Мілнер, Руні (Ешлі Янг, 46), Д. Бент.

Бельгія - Фінляндія - 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 1:0 - A. Вітсель (61), 1:1 - Порокара (90).

Нідерланди - Австрія - 3:1 (1:0, 2:1)

Голи: 1:0 - Снейдер (28), 2:0 - Хунтелар (48), 3:0 - Кюйт (70, пенальті), 3:1 - Арнаутович (84, пенальті).

НІДЕРЛАНДИ: Стекеленбург, Пітерс, ван дер Віль, Матайсен (Вісгерхоф, 46), Хейтінга, Афеллай, ван Боммель, Кюйт (Л. де Йонг, 75), Янссен (Струтман, 71), Снейдер (Еліа, 46), Хунтелар ( ван Ністелрой, 73).

Польща - Норвегія - 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - Левандовскі (19).

Мальта - Швейцарія - 0:0 (0:0, 0:0)

Німеччина - Італія - 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Клозе (17), 1:1 - Россі (81).

НІМЕЧЧИНА: Нойер, Аого, Бадштубер (Хуммельс, 64), Мертезакер, Лам (Дж. Боатенг, 64), Озіл, Хедіра, Мюллер (Гетце, 46), Швайнштайгер, Клозе (Гросскройтц, 75), Подольскі.

ІТАЛІЯ: Буффон, К'єлліні (Крішіто, 78), Бонуччі, Раноккія, Кассані (Маджо, 54), Де Россі, Т. Мотта (Аквілані, 63), Монтоліво, Маурі (Джовінко, 74), Пацціні (Россі, 46), Кассано (Боррієлло, 46).

Попередження: Т. Мотта (35).

Франція - Бразилія - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Бензема (54).

ФРАНЦІЯ: Льоріс, Санья, Мексес, Рамі, Абідаль, Діарра, Гуркюфф (Кабай, 86), Мвіла (Діабі, 60), Малуда, Менез (Ремі, 69), Бензема (Гамейро, 85).

БРАЗИЛІЯ: Жуліо Сезар, Андре Сантос, Давид Луїз, Сілва, Дані Алвес, Ернанес, Лукас, Р. Аугусто (Жадсон, 58), Еліас (Андре, 89), Пато (Халк, 85), Робіньо (Сандро Раньєрі, 70) .

Попередження: Робіньо (65), Менез (67).

Вилучення: Ернанес (40).

Аргентина - Португалія - 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 1:0 - Ді Марія (14), 1:1 - Роналду (21), 2:1 - Мессі (90, пенальті).

АРГЕНТИНА: Ромеро, Н. Бурдіссо, Г. Міліто, Рохо, Х. Дзанетті (Сабалета, 62), Банега (Гаго, 62), Маскерано, Камб'яссо (Біґліа, 78), Ді Марія (Пасторе, 66), Лавессі (Мартінес , 84), Мессі.

ПОРТУГАЛІЯ: Едуарду (Патрісіу, 46), Коентрау, Роланду, Алвеш, Жоау Перейра, Моутінью, Мартінш (Паулу Машаду, 85), Роналду (Данні, 60), Мейрелеш (Велозу, 79), Нані (Куарежма, 61), Угу Алмейда (Поштіга, 60).

Попередження: Куарежма (74), Гаго (78), Велозу (83).

Іспанія - Колумбія - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Сілва (86).

ІСПАНІЯ: Касільяс, Рамос, Альбіоль, Піке, Капдевіла (Арбелоа, 56), Хаві (Касорла, 56), Бускетс, Алонсо (Сілва, 76), Іньєста (Навас, 69), Вілья (Торрес, 56), Педро (Льоренте , 82).

Венесуела - Коста-Ріка - 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 0:1 - Ов'єдо (6), 1:1 - Рондонія (24), 1:2 - M. Урена (59), 2:2 - Рондонія (80).

Мексика - Боснія і Герцеговина - 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - П'яніч (48, автогол), 2:0 - Пачеко (55).

Гондурас - Еквадор - 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 1:0 - Бенгтсон (8), 1:1 - Паласіос (12).

Сальвадор - Гаїті - 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - Бургос (15).

За матеріалами Sports.ru, РИА Новости

Зараз ви читаєте новину «Франція перемогла Бразилію, Німеччина зіграла внічию з Італією: результати товариських поєдинків». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua