субота, 13 листопада 2010 17:27

"Манчестер Юнайтед" видряпав нічию в Бірмінгемі

У центральному матчі 13-го туру чемпіонату Англії "Астон Вілла" вдома не втримала перевагу у два м'ячі в матчі з "МЮ" - 2:2.

Все відбулося в заключні 20 хвилин. "Астон Вілла" довго натякала "МЮ", що з нею жарти погані - гостей по разу врятували штанга і перекладина. А на 70-й хвилині Браун звалив Янга, і сам постраждалий з "точки" відкрив рахунок. Одразу ж у воротах ван дер Сара опинився і другий м'яч.

"МЮ" продемонстрував свій знаменитий характер. Македа здорово пробив з лінії штрафного, а потім Відіч головою вразив ворота "вілланів". 2:2 - і перша поразка команди сера Алекса знову відкладається. 13 матчів не програє "Манчестер Юнайтед" в чемпіонаті - 6 перемог і 7 нічиїх!

Чемпіонат Англії, 13-й тур

"Астон Вілла" - "Манчестер Юнайтед" - 2:2

Голи: Ешлі Янг (72, з пен.), Олбрайтон (76) - Македа (81), Відіч (85).

"Астон Вілла": Фрідель, Люк Янг, Р. Данн, Коллінз, Уорнок, Хогг (Херд, 90), Беннан, Олбрайтон (Ліча, 88), Даунінг, Агбонлахор (Делфонзо, 78), Ешлі Янг.

"МЮ": ван дер Сар, Браун, Відіч, Ріо Фердинанд, Евра, Флетчер, Каррік, Нані, Пак Чжі Сун (Смоллінг, 87), Бербатов (Обертан, 73), Х. Ернандес (Македа, 74).

За матеріалами Turnir.ua

Зараз ви читаєте новину «"Манчестер Юнайтед" видряпав нічию в Бірмінгемі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua