неділя, 31 жовтня 2010 14:55

"МЮ" і "Челсі" здобули по перемозі

Футболісти "Манчестер Юнайтед" обіграли "Тоттенхем" у 10-му турі чемпіонату Англії.

Матч, який пройшов на стадіоні "Олд Траффорд" в суботу, закінчився перемогою господарів - 2:0.

Рахунок на 31-й хвилині зустрічі відкрив сербський захисник манкуніанців Неманья Відіч, який замкнув головою подачу в штрафний майданчик у виконанні Нані. У другому таймі Нані вже сам відзначився, забивши курйозний гол: воротар гостей Гомес встановив м'яч на газон, до нього підбіг португалець і послав круглого у порожні ворота.

"Манчестер Юнайтед" після цієї перемоги набрав 20 очок, порівнявся з "Арсеналом" і ділить з ним 2-3 місце. "Тоттенхем" втратив можливість піднятися і розташувався на 5-му рядку.

Гравець збірної Росії Юрій Жирков відзначився гольовою передачею в матчі з "Блекберном" і провів свій перший повний матч за "Челсі" в чемпіонаті Англії з футболу в цьому сезоні.

Матч 10-го туру, що пройшов у суботу на стадіоні "Івуд Парк", закінчився вольовою перемогою гостей з рахунком 2:1. Рахунок на 22-й хвилині відкрив нападаючий "Блекберна" і збірної Зімбабве Бенджамін Мваруварі, але вже до кінця першого тайму Ніколя Анелька з передачі Дідьє Дрогба зрівняв рахунок. А на 84-й хвилині сербський захисник Браніслав Іванович забив переможний для "аристократів" м'яч з передачі Юрія Жиркова.

"Челсі", який набрав 25 очок і продовжує лідирувати в чемпіонаті Англії, в наступному турі битиметься з "Ліверпулем" у гостьовому матчі.