четвер, 13 травня 2010 08:44

Дубль Дієго Форлана приносить "Атлетіко" перемогу в Лізі Європи

У німецькому місті Гамбург завершився фінальний матч Ліги Європи між лондонським "Фулхемом" і мадридським "Атлетико". Матч завершився перемогою іспанського клубу з рахунком 2:1.

Таким чином, "Атлетіко" став першим переможцем Ліги Європи - турніру, що прийшов на зміну Кубку УЄФА.

Перший гол був забитий на 32-й хвилині матчу у ворота "Фулхема" - його провів Дієго Форлан. Через п'ять хвилин гравець лондонського клубу Саймон Девіс зрівняв рахунок.

У результаті основний час матчу закінчився з рахунком 1:1. Вирішальний гол був забитий у додатковий час, на 116-й хвилині матчу. Автором переможного гола став також Дієго Форлан.

Ліга Європи вважається другим за значимістю європейським клубним турніром з футболу. Фінал головного турніру - Ліги чемпіонів - відбудеться 22 травня. У ньому зіграють італійський "Інтер" та німецька "Баварія".

Ліга Європи. Фінал

Атлетіко (Іспанія) - Фулхем (Англія) - 2:1 (1:1, 0:0, 0:0)

Голи: 1:0 - Форлан (32), 1:1 - Сайм. Девіс (37), 2:1 - Форлан (116).

АТЛЕТІКО: Де Хеа, Уйфалуші, А. Домінгес, Переа, Лопес, Ассунсао, Р. Гарсія, Рейес (Сальвіо, 78), Сімау (Хурадо, 68), Форлан, Агуеро (Х. Валера, 90).

ФУЛХЕМ: Шварцер, А. Хьюз, Бейрд, Хангеланд, Конческі, Сайм. Девіс, Ден. Мерфі (Грінінг, 90), Гера, Етуху, Д. Дафф (Невланд, 84), Замора (Демпсі, 55).

Попередження: Хангеланд (63), Сальвіо (107), Р. Гарсія (114), Форлан (117).

За матеріалами Лента.ру, sports.ru

Зараз ви читаєте новину «Дубль Дієго Форлана приносить "Атлетіко" перемогу в Лізі Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua