Умерти за Україну дозволено, а громадянство отримати - ні

Іноземні добровольці в нашій країні перебувають у дивному становищі: вони зазнають поранень, катувань у полоні, гинуть, але з боку нашої держави - отримують лише байдужість і відмову у громадянстві. Це бюрократизм - чи шкідництво?

Британський доброволець Ейден Аслін не може отримати українське громадянство.

Пережив полон і тортури. Росіяни засуджували його до страти, та його вдалось обміняти. І зараз він продовжує служити Україні. Але громадянство - йому не дають

У складі морської піхоти у 2022 році він боронив Маріуполь. Пережив полон і тортури. Росіяни засуджували його до страти, та його вдалось обміняти. І зараз він продовжує служити Україні. Але громадянство - йому не дають.

Це довбаний сором, що у нас досі є така проблема щодо іноземних добровольців. Ми могли б залучити набагато більше іноземців на наш бік, якби держава цим централізовано займалася. Це додаткові люди, яких дуже не вистачає. Ті ж росіяни розгорнули масштабну кампанію з вербування іноземців. На їхньому боці чимало китайців, непальців, індійців, сомалійців тощо.

Ми ж - втрачаємо можливості. І таким ставленням до іноземних добровольців з боку держави тільки зменшуємо кількість охочих нам допомогти.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі