В Росії будується нове кріпосне право
Ми боремося за можливість не жити при цьому феодалізмі
Мені було цікаво, як у Москві відсвяткують 7 листопада.
Усе очікувано.
Росія грається у косплей Сталіна. З виставкою про парад 7 листопада 1941 року. І ще одна з "топ-новин" – дзвінок Путіна у Пермську художню галерею на честь її століття.
Вітаю росіян із консервативним фашизмом. Сталін, до речі, у своїй промові того року воскресив образи з російського феодального минулого – Нєвського, Донського, Мініна та Пожарського.
Власне, при Сталіні і почала будуватися міфологема "великого российского искусства". Не пролетарського.
Що це значить для росіян? Під вивіскою православної Росії будується нове кріпосне право.
Вони пишаються тим, що забирають у людей їх права, даючи взамін середньовічну радість від колективних переживань
За що ми боремося? За право не жити при цьому феодалізмі.
Україна – точка боротьби з віссю країн-терористів. З режимами аятол, які дивляться вперед у нове середньовіччя. І кремлівські старці цього не приховують. Вони пишаються тим, що забирають у людей їх права, даючи взамін середньовічну радість від колективних переживань.
Публічні страти просто перенесені в телевізор. І московські неовельможі називають нас сатаністами, щоб порадувати дофамінні рецептори своїх неокріпаків.
Алюзію на 7 листопада 1941 року обрано невипадково. Так росіяни намагаються порівняти емоції від нашого контрнаступу з емоціями тих днів, коли німці були в кількох десятках метрів від Москви.
Тільки зараз росіяни не борються з фашизмом. Навпаки. На їх знаменах – Ільїн з мрією про "национального вождя" і "национального диктатора".
Сьогодні у західних демократій є унікальний шанс зупинити вісь Зла. Зла, яке не ховає своєї сутності. Навпаки – випʼячує цю сутність та тішиться нею.
Коментарі