Головний символ путінської могутності – всьо. Черга за самим Пу
Генерал Залужний яскраво привітав Путіна з ювілеєм
В усіх війнах світу завжди були важливими символи. Навіть у Папуа-Новій Гвінеї у розбірках між племенами у кожного племені – свої тотеми, з якими вони виступають у далекі походи на 5-6 кілометрів.
Тому в усі часи були важливими орли для римських легіонів, знамена Чингізхана. Люди буквально воювали за гроб Христовий, півмісяць, свастику чи пятикутні зорі. І шестикутні, до речі, теж.
Символи зближують і гуртують. Символами можуть бути і тотемні міста.
"Масква за намі" – як символ жертовності – введений у вжиток у ХІХ столітті Лєрмонтовим – актуальний для русскіх і сьогодні. І я вас попереджаю – може бути дуже і конкретно актуальним.
Для совєцької традиції символічними є і дати.
Ще з часів Сталіна актуальним було взяти Київ до 7 листопада, чи Берлін до 1 травня. І – "ми за ценой нє постоім"
Ще з часів Сталіна актуальним було взяти Київ до 7 листопада, чи Берлін до 1 травня. І – "ми за ценой нє постоім".
І ось Путін, як породження радянської системи, дуже бережно ставиться до символів. Причому у нього, як і у глибинного народу, символами є і Сталін, і цар-батюшка.
Роздільне мислення взагалі притаманне глибинному народу сусідньої держави.
Саме тому Путін почав війну у цьому році. До символічної дати: 100-річчя створення СССР – потрібно було його відновити. А головними символами могутності і можливостей путінської епохи були Сочинська олімпіада, ЧС з футболу у 2018 році. Але найбільшим символом був Кримський міст.
Генерал Залужний дуже бережно ставиться до символів ворога. Саме тому у символічну дату – день народження вождя російського народу – було підірвано головний символ путінської могутності.
Не зупиняємось.
Дайош до 9 травня – визволення Донецька і Луганська.
А до дня Росії (12 червня) – і Криму.
Треба ж потішити 70-річного дідуся.