Разумков "потопить" інших політиків і вийде із Зеленським у другий тур виборів

Є над чим задуматися

Соціологія Центру Разумкова пітверджує мій висновок, що Дмитро Разумков не є електоральним "кілером" Володимира Зеленського. Так, саме це я й маю на увазі. Всупереч розрахункам багатьох політиків, що руками Разумкова вони "потоплять" Зеленського і розчистять собі дорогу. Марні такі сподівання. Разумков швидше "потопить" інших політиків і вийде із Зеленським у другий тур.

Як вам така перспектива?! А вона цілком реальна. Думаю, що це влаштовує далеко не всіх українців. Особливо розумнішу і патріотичнішу частину нашого суспільства.

Зростання рейтингу Разумкова в п'ять-вісім разів між уявним першим і другим туром говорить, що по дорозі до політичного олімпу він здатен електорально "пообкрадати" багатьох політиків, і лише частково самого Зеленського. Такий висновок базується на аналізі даних не лише цього дослідження. А от Зеленський і Порошенко між першим і другим туром можуть збільшити рівень своєї підтримки лише максимум у 2-3 рази.

По дорозі до політичного олімпу Разумков здатен електорально "пообкрадати" багатьох політиків, і лише частково самого Зеленського

Є над чим задуматися. Якщо подивитися двомірний аналіз і електоральні перетоки, то підстав для розмірковувань буде ще більше.

Тож якщо у провідних опозиційних штабах зараз сидять і мудрують про складні комбінації, то дивіться – не намудруйте. Щоб нам не довелося на наступних виборах обирати між Зеленським і Разумковим. Звичайно ж, якщо до тих виборів не станеться чогось дуже і дуже непередбачуваного. Бо зараз можливе будь-що.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі