Разумкова звільнять. Як це вплине на політичні розклади

Важковаговиком він вважається завдяки посаді. Без неї увага до нього зменшиться

Про відставку спікера Дмитра Разумкова від сьогодні ми можемо говорити як про доконаний факт. Голоси є і найближчим часом його звільнять.

Зараз багато говорять про початок самостійної гри, про відтягування голосів у партії Володимира Зеленського і навіть про пряму конкуренцію з президентом. Але поки - це чиста міфологія.

Перш за все треба чітко розуміти: виборець Разумкова (приблизно 1,5-2%) і виборець Зеленського не пересікаються. Виборець Разумкова переважно покоління 45-55+. В міру проросійський, розважливий і не любить хайпу. Він вирішив, що не голосуватиме за Зеленського і "слуг". Виборець Зеленського не хоче бачити своїм лідером настільки розважливого і подекуди нудного Разумкова. А відтак, ніяких перетікань електорату поки не буде.

Виборець Разумкова і виборець Зеленського не пересікаються

Щодо, так званої групи Разумкова в Раді, то вона складається з 7-8 людей, які після Трускавця можуть порідшати.

І ще один момент: важковаговиком Разумков вважається завдяки посаді. І завдяки увазі ЗМІ. Без посади увага до нього може зменшитися, а його самого будуть тягнути в складні переговорні процеси до багатокутника Смешко-Гройсман-Разумков-Яценюк. Чи може ця конструкція злетіти? Поки складно говорити, бо кожен з них буде хотіти грати першу скрипку. А тому нас чекає довге "пережовування жуйки".

Але ще раз про найважливіший міф: Разумков на цьому етапі взагалі не забере жодного виборця Зеленського.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі