Російський фільм про Чорнобиль лідирує в українському Нетфліксі

Фільм дуже прохідний та лояльний до СРСР

Поспішаю повідомити, що "Чорнобиль 1986" Даніли Козловського зараз на 1 місці в українському Нетфліксі. Це та сама друга сільнєйша атвєточка росіян на "Чорнобиль" від HBO.

Розчарована, бо чекала на розвагу. А воно якось і без трешняка. А я ж поціновувачка такого. Фаєрмен у виконанні самого Козловського акі Джон Макклейн усіх спаса. В основному весь екшн крутиться навколо групи водолазів, які ідуть під реактор відкривати шлюз із водою. Решта - лав сторі.

Показу притрушеної совєцької системи, як ви здогадуєтеся, по мінімуму. Ну обмовилися про бюрократію, про демонстрації на 1 травня, побідкалися, що треба було краще будувати реактор. Все. Про жахливе замовчування і причини вибуху шановним глядачам не розповідають. Акцент - на героїзм простих радянських людей.

Чего и следовало ожидать. Продюсер, до речі, Олександр Роднянський.

Хоч фільм і дуже прохідний та дуже лояльний до СРСР, але ним росіяни хоч оминули справжнє позоріщє. У 2019 канал НТВ, одразу після показу серіалу від HBO, почав тикати всім, що почав знімати атвєт. На ютубі негайно з'явився трейлер. У ньому герой Ігоря Петренка (радянський контррозвідник) приїздить у Чорнобиль, щоб боротися проти аґента ЦРУ, який і влаштував аварію.

Про жахливе замовчування і причини вибуху шановним глядачам не розповідають. Акцент - на героїзм простих радянських людей

Продюсер Олексій Мурадов розповідав, що є теорія, згідно з якою прокляті піндоси проникли в реактор і все там спортили.

Ясна річ, усі навколо почали ржати. Та й настільки голосно, що трейлер прибрали з ютуба та інших майданчиків, а НТВ сказало, що ми тіпа його не викладали. То сам Петренко виклав. Якщо не помиляюся, серіал цей у них так і не вийшов.

У таких ситуаціях я завжди згадую слова Шнура багаторічної давності. "Ми все пориваємось дати якусь відповідь Голлівуду. А він нам і питання ніякого не ставив. Він взагалі стоїть до нас жопою".

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Єнджей Бєлєцький Оглядач польської газети Rzeczpospolita
Ольга Матвіїва Керівник ГО "Бізнес-Варта"
Костянтин Єлісєєв Голова ГО "Центр нових рішень"
Даян Френсіс Головна редакторка канадської газети National Post 
Олег Саакян Політолог