Дії президентської команди суперечать національним інтересам України

З моменту обрання Володимир Зеленський живе у брехні

У офісі президента України Володимира Зеленського не соромляться переписувати повідомлення про зміст його телефонної розмови із президентом США Джозефом Байденом.

Якщо у первинному варіанті документу говорилося про підтримку президентом США можливості надання Україні Плану для членства в НАТО, то зараз виявляється, що про це говорив Зеленський, а не Байден - отакої! А джерела видання Axioc з Ради національної безпеки США повідомили, що українська сторона "неправильно інтерпретувала слова президента США". Простіше кажучи – збрехала,- пише Віталій Портников для Еspreso.tv.

І ось тут виникає просте запитання - а навіщо вони весь час брешуть, брешуть - як дихають, брешуть майже всі представники влади? Адже із виданням Axioc була ще одна цікава історія, буквально у день телефонної бесіди Зеленського і Байдена. Це видання опублікувало інтерв'ю українського президента, в якому він висловлював готовність зустрітися із президентом США ще до американсько-російського саміту. І пояснило, чому такої зустрічі не відбулося, хоча вона спочатку і планувалася - тому, що у Білому домі були обурені витівкою Зеленського зі зміною керівництва "Нафтогазу" і вирішили, що запрошення Зеленському буде поганим сигналом. Обмежилися телефонною бесідою. Зрозуміло, що саме інтерв'ю у Зеленського брали у якості коментаря до цієї позиції Білого дому. Не більше того.

І ось тут виникає просте запитання - а навіщо вони весь час брешуть, брешуть - як дихають, майже всі представники влади

Але пов'язані з українською владою експерти відразу ж стали пояснювати, що це брехня, що ніякої американської стурбованості не було. І що це все Андрій Коболєв, це він організував публікацію у американському виданні! І це при тому, що всі ми на власні вуха чули, як державний секретар США Ентоні Блінкен тут, у Києві, називав авантюру з "Нафтогазом" поганим сигналом - не під час переговорів, а у своїх інтерв'ю! Що вже само по собі є безпрецедентним. І це при тому, що незрозуміло - навіщо ж президентові України давати інтерв'ю виданню, яке публікує "зливи" від Коболєва? Це такий мазохізм?

Звичайно ж, ні. Правда у тому, що Зеленський дав інтерв'ю шановному американському виданню, яке має серйозні джерела у Білому домі. Правда у тому, що президент України в своєму прагненні догодити олігархічним інтересам зірвав свою зустріч із президентом США. Дуже важливу зустріч, зустріч напередодні спілкування останнього із Путіним. Правда в тому, що дії президентської команди прямо суперечать національним інтересам України. Дії, а не слова. Слова Зеленський навчився говорити правильні. Тільки їм у цивілізованому світі ніхто не вірить.

Правда у тому, що президент України в своєму прагненні догодити олігархічним інтересам зірвав свою зустріч із президентом США

З моменту свого обрання президентом України Володимир Зеленський живе у брехні. У брехні живуть його наближені - їм це вигідно. У брехні живуть його прихильники - одним це просто подобається, а інші не мають сміливості зізнатися, що стали співучасниками жахливого експерименту над власною країною. Але найголовніша брехня - це навіть не те, що вони говорять і що роблять насправді.

Найголовніша брехня - це те, що вони думають, що у них є вибір. Що вони можуть обдурити цивілізований світ і змусити його допомагати Україні в ситуації, коли вони будуть намагатися побудувати тут лукашенківську Білорусь. Що вони можуть обдурити українців, показати їм, що Захід "не допомагає" і потрібно домовлятися з Путіним. Що вони можуть обдурити Путіна, погодитися з якимось там особливим статусом Донбасу і російською мовою - щоб він вивів війська з території України і дозволив "95 кварталу" продавати серіальчики у російські кінотеатри.

Вони думають обдурити цивілізований світ і змусити його допомагати Україні в ситуації, коли будуть намагатися побудувати тут лукашенківську Білорусь

А тільки обдурити нікого не вдасться. Путіну потрібні не їх низькопробні серіали. Путіну потрібна Україна. Українцям потрібна своя країна. А Заходу потрібно, щоб ця країна стала цивілізованою державою, а не була охлократичною потворою.

Ці люди можуть збагатитися - і збагачуються. Вони можуть насолоджуватися своїм незаслуженим становищем в суспільстві - і насолоджуються. Але обдурити, у кінцевому рахунку, вони зможуть тільки самих себе.

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Михайло Амосов в.о. керівника відділу екологізації промисловості ГО "Екодія"
Харлан Ульман Cтарший радник Atlantic Council, колишній морський офіцер США
Марк Тіссен Оглядач видання The Washington Post
Девід Кларк Аналітик, колишній спеціальний радник по Європі в МЗС Великої Британії
Андрій Андрушків Експерт з управління, виконавчий директор Центру спільних дій