Коли не буде Росії, терористів по світу значно поменшає

Україні потрібна призовна армія для хлопців і дівчат

Усе в цьому житті перевіряється експериментально, як лакмус, як "так" і "ні". Я - лише особисто - знаю багато євреїв в Україні і в усьому світі, які щиро хвилюються за нас, відчувають наш біль, співчувають і допомагають, чим можуть, кримським татарам, Україні, стоять за правду і справедливість. І я не знаю жодного палестинського араба, навіть просто араба, від якого я б чув хоч що-небудь про кримських татар. Навіть слова "Крим" я ні від кого з них жодного разу не чув. І Україна для них - ніщо. Ось, власне, і вся розмова.

Тим, хто кидає сотні ракет по мирних містах, розраховуючи на загибель мирного населення, абсолютно на всіх начхати. На таке здатні тільки росіяни і вирощені ними вбивці по всьому світу - в Сирії, Газі, та де завгодно.

На щастя, "Залізний купол" рятує Ізраїль, і терористи отримують адекватну відповідь. Нам би таку ППО, мрія просто. Я вже не кажу про те, що Україні потрібна призовна армія для хлопців і дівчат. Хоча б на рік. Тоді і обороноздатність би виросла, і багато питань у нашому суспільстві знялися б самі собою. Тому що, коли твоя дочка/син служить і, відслуживши, знає, куди стріляти, нікому ні до репера Басти, ні до "русского мира", ні до чого.

Я бажаю Ізраїлю стійкості, витримки і твердості духу. А ті, над чиїми дітьми не рвуться ракети, нехай триндять, що хочуть. Людина живе для свого життя, а не для чужої смерті. Любить своїх дітей, а не стріляє в чужих. Якщо вона, звичайно, не з Росії і прирівняних до неї терористичних організацій. Всім терористам - смерть. Коли не буде Росії - ось побачите - нічого з цього не залишиться. Як "раптом" кудись поділася ІДІЛ, коли у росіян відпала необхідність в цій придуманій в Кремлі ширмі. Все в цьому житті перевіряється експериментально.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Марк Тіссен Оглядач видання The Washington Post
Девід Кларк Аналітик, колишній спеціальний радник по Європі в МЗС Великої Британії
Андрій Андрушків Експерт з управління, виконавчий директор Центру спільних дій
Агія Загребельська Засновниця громадського проєкту "Ліга антитрасту"
Андерс Аслунд Американський економіст