Зеленський став на небезпечний шлях. Ґрунт під його ногами руйнується

Наступаючи на неугодних патріотів, кожен представник президентського оточення по дорозі вирішує свої негласні шкурні питання

Активізувалися переслідування патріотичних і ветеранських середовищ.

Формувати свою оцінку цього процесу через ставлення до осіб, яких переслідують, означає мислити примітивно і не бачити головного.

Посилилася зачистка неконтрольованих владою патріотичних і ветеранських кіл. Так бачу події не лише я, а й багато моїх досвідчених колег, які добре розбираються в суспільно-політичних процесах.

Що це означає для влади? Це означає, що слабка влада стала на дуже небезпечний шлях. Зеленський вирішив одночасно вести війну проти усіх, хто з ним бореться або конкурує.

Таку тактику собі може дозволити лише влада, сповнена легітимності та інституційної стійкості. Першого вже немає, іншого так і не набули.

Наступаючи на неугодних патріотів, кожен представник президентського оточення по дорозі вирішує свої негласні шкурні питання.

Тим часом, Байден поки не дзвонить, Верховну Раду Зеленському доводиться вмовляти, а Єрмак, Демченко, Татаров, Венедіктова і Портнов продовжують промишляти від імені президента. Усе це додатково руйнує ґрунт під його ногами.

"Свято" наближається.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Єнджей Бєлєцький Оглядач польської газети Rzeczpospolita
Ольга Матвіїва Керівник ГО "Бізнес-Варта"
Костянтин Єлісєєв Голова ГО "Центр нових рішень"
Даян Френсіс Головна редакторка канадської газети National Post 
Олег Саакян Політолог