Ментовський бєспрєдєл - спільна біда, здатна об'єднати українців

Непокаране зло мститься таким як Стерненко й Рифмайстер

Здавалося б, що спільного можуть мати Сергій Стерненко та Рифмайстер із Академією Наук? Але ментовський бєспрєдєл (соррі, але їхня "фєня" не перекладається, це не просто свавілля, це саме от бєспрєдєл) за своїм масштабом тягне на ту спільну біду, яка обєднує дуже різних людей та цілі суспільні прошарки. Адже жертвою можуть стати рівною мірою активісти, ветерани, прості перехожі чи навіть цілі наукові напрямки.

Колись радянські блатні писали на стінах камер "Вставай, Адольф, мєнти борзєют!". Критичний аналіз наївного "культу Адольфа" у блатній субкультурі виходить за межі цього посту, а от друга частина слогану здається не лише не втратила актуальності, але останнім часом все більше формує суспільний порядок денний.

Потвора нагуляла апетит та тягнеться до всього "шо погано лежить". А так собі лежить у нас вся країна. Зупиниться вона лише там, де огребе по мацаках

Непокаране зло оговталось, мститься таким як Стерненко та Риф, нагуляло апетита та тягнеться до всього "шо погано лежить" - для початку ковтнуло чималий шмат ковідного фонду, тепер дісталось до Академії Наук. А враховуючи, що так собі лежить у нас вся країна, слід очікувати, що зупиниться потвора лише там, де огребе по загребущих мацаках, тобто там де ми її зупинимо. Повна аналогія зі східною ордою 2014-го.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Павло Кухта Керівник з політичних питань Київської школи економіки
Вадим Денисенко Виконавчий директор UIF
Юлія Дукач Аналітикиня проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії
Віктор Лещинський Президент Національного експертно-будівельного альянсу України