Путін пожинає лаври "карабаського миротворця"

"Русский" рейх має бути зруйнований

1. "Русский" фюрер, як я і припускав, "раптово" пожинає лаври "карабаського миротворця".

Він одночасно:

- "рятує карабаських вірмен";

- "погоджується" з поверненням відвойованих у них Азербайджаном 30 років тому за допомогою російських військ т.зв. "буферних територій";

- вводить війська на міжнародно визнану територію ще однієї країни, які залишаться там, звичайно, не на "5 років", а за бажанням Путіна - тобто до кінця його рейху.

2. Президент Алієв начебто святкує перемогу - в реальності дійсно максимально можливу при наявності в "сусідів" рейху на чолі з "християнським фюрером". Але розширення Азербайджаном своєї зони контролю в Нагірному Карабасі стає неможливим. Знову ж таки - до кінця рейху. Путін звідти сам не піде. Як не піде він сам ні з Криму, ні з ОРДЛО.

3. Прем'єр-міністр Пашинян йде (або його забирають), а на його місце Путін в результаті (неважливо, як) ставить того, кого захоче. Ну або ще варіант - вони якось "домовляються" на умовах повного васалітету а-ля Лукашенко. У будь-якому випадку за фактом окупація Вірменії росіянами стає більш, ніж повною, знову ж таки - до кінця рейху.

Висновок. Поки існує цей рейх, поки Захід не затягне у нього на шиї зашморг - реального миру і нормального життя у народів Закавказзя (включаючи грузин) не буде. А буде вічна "війна/миротворчість" росіян, залежність яких би то не було "сторін" від волі їх фюрера.

Поки існує цей рейх, поки Захід не затягне у нього на шиї зашморг - реального миру і нормального життя у народів Закавказзя не буде

Глобальний висновок. "Русский" рейх має бути зруйнований. (с)

Перспектива. Азербайджанці і вірмени, як багатовікові/вічні сусіди, колись мають вирішити всі спірні питання між собою. Раз і назавжди. Як - точно невідомо, але що відомо точно - без росіян. Інакше "ця музика буде вічною".

А поки - маємо те, що маємо. За фактом Путін зараз "на коні". І дуже вчасно - до вступу на посаду нового президента Сполучених Штатів. Подобається це комусь чи ні (нам - звичайно, ні), але все сталося так, як було вигідно російському фюреру в парадигмі розширення сфер впливу його рейху. Візьму на себе сміливість припустити: так, як він і планував.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Ольга Айвазовська Голова громадянської мережі "Опора"
Сергій Курганов Генеральний директор рієлторського об'єднання "ПРОСТОР"
Євгенія Кузнєцова Письменниця
Антон Сененко Cтарший науковий співробітник Інституту фізики НАН України
Андрій Веселовський Дипломат, колишній представник України в Європейському Союзі