Сексу в нашій країні досі немає. Це страшна проблема

Українці – жахливі пуритани. В основній своїй масі

Кепський висновок несу я вам у цей чудовий день.

Українці – страшні, неймовірно страшні та жахливі пуритани. В основній своїй масі. І сексу в нашій країні продовжує не бути.

Увесь останній тиждень-півтора це мені прямо щодня кидалося в очі та шокувало. Бо я думала усе ж, що не усе так фігово.

ВВС пошерили статтю про життя людей у стосунках на трьох. Боже, що почалося у коментарях. "Срамота", "ВВС геть здуріло, що пише таку гидоту", "це пропаганда збочень", "що б сказав Христос?".

Голова спілки письменників наїхав на нашого любимого сивочолого батька, бо той привітав Подерв'янського. Бо, бач, матюкається він багато, що це за ганьба. Наїзди супроводжувалися фразами на кшталт "золота скарбниця української літератури". В коменти набігло море людей, які з цим гаряче погодилися.

Вийшов трейлер нового молодіжного серіалу "Секс, інста, ЗНО". Йой, людоньки, що ж це робиться! Пропала країна. Знову нашим підліткам показуватимуть, що треба бути наркоманами і прастітутками. "У моїх дітей у школі такого нема!", – гнівиться у коментах ще такий собі нестарий чоловік, причетний до виробництва не найбільш розумного гумористичного шоу. "Чому не зняти про нормальних підлітків? Чому про всяких маргіналів знімають?"

Готуйтеся, тут скоро другий сезон "Перших ластівок" підвалить. Так знову почнеться. "Де ви бачили 15-річних геїв? Це пропаганда гомосексуалізму. Підлітки подивляться і тут же заразяться гейством!". Да, типу нам літніх веселок мало було.

Я згідна. В наше врємя такого не було. От хоч би фільм "Вам и не снилось". Чудовий фільм, нравствєнний, там підлітки не бухали і не гействували. А трималися собі за ручки і пили газіровку з автомата. І морожено було настояще, а не то, що зараз. "Девчата" – ще краще. Героїня думала, що носи цілуватися заважають. Яка прєлєсть. А Анфіска - прастітутка. Ходить тут на побачення з усякими. Хто на ній теперка си вженить?

Просрали ми з вами нашу нравствєнность, друзі. І вороття їй немає.

Хоча, на радість її поборникам, просираємо ми принцип "у нас секса нет" дуже повільно. Пам'ятаю, як мене вразила історія про молодих акторів, які ледь не плакали, так соромилися зніматися у доволі навіть стриманій еротичній сцені.

Я зустрічала 20-річних людей, які так само обурювалися матюкальщиком Подерв'янським. Дорослі люди, яким соромно сказати слово "презерватив", які слово "секс" чи "член" замінюють якоюсь бабциною фразеологією.

Дорослі люди, яким соромно сказати слово "презерватив", які слово "секс" чи "член" замінюють якоюсь бабциною фразеологією

Моя подружка Таня на такого одного знайомого казала так: "О, у нього троє дітей. Значить, у нього був секс як мінімум тричі". Правда, потім з'ясувалося, що двоє з трьох - це двійня. Так шо - як мінімум двічі.

Згадую історію про патріотичне виховання. Група колишніх вчительок розробила приклади уроків патріотичного виховання. 11-класникам вони пропонували стати у коло, взятися за руки і хором читати якогось віршика типу "Стрибнув в річку синій м'яч - любимо Вкраїну вері мач".

Дуже схожу реакцію я бачила недавно - на ютуб-каналі дівчини, яка втікла з Північної Кореї до Штатів. В одному з відео вона розповідала про те, чого не можна купити в Північній Кореї. Серед такого – прокладки та презервативи. Перше вона соромливо називала "засобами жіночої гігієни". А перед розповіддю про презерватив зазначила, що їй трішки соромно говорити таке слово, але у неї ж канал для дорослих, тому давайте ризикнемо.

Я вважаю, що таке наше пуританство - страшна проблема. Надто, що воно розповсюджене серед людей навіть років 35-40. Це означає, що багато проблем замовчується, не вирішується і навіть заперечується. "В нашій школі такого нема", "наші діти таким не займаються".

У "Перших ластівках", нагадаю, дівчинка стрибає з даху. А її мама шокована, бо ж у нас такі довірливі стосунки були.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Юлія Дукач Аналітикиня проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії
Віктор Лещинський Президент Національного експертно-будівельного альянсу України
Олег Романчук Публіцист
Володимир Ярославський Шеф і керуючий партнер ресторану "Lucky"