Результатів опитування Зеленського ми не дізнаємося

Мобілізаційно-передвиборчий хайп мине без наслідків

Вільні економічні зони - це не добре і не погано. Це економічний інструмент, рішення щодо якого приймають фахівці на основі детального опрацювання пропозицій. Які території охоплює зона, які спеціальні податкові, митні та правові режими там встановлюються, які галузі підтримуються, що за інвестори мають туди прийти, де брати людський капітал для їхніх підприємств - все це питання, на яке треба знати відповідь, щоб говорити про можливість чи неможливість, ефективність чи неефективність вільної економічної зони. В Україні в різні часи було багато ВЕЗ, щось спрацювало, щось ні.

Але в будь-якому випадку, це фахове питання. Виносити його на референдум слушно приблизно тією мірою, як і питання способів лікування від коронавірусу чи експлуатації повітряних суден.

Мобілізаційно-передвиборчий хайп мине без жодних наслідків. Можна було би перейматися долею можливої майбутньої ВЕЗ, якби опитування дало негативний результат, а фахівці сказали, що вона потрібна. Але результатів опитування ми не дізнаємося, тож воно все не має значення.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Віктор Чумак Правник, колишній заступник генпрокурора
Андрій Римарук Ветеран, працівник фонду "Повернись живим"
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"