Міжнародні спостерігачі вперше почули правду про українські "реформи" і "вибори"

Так звані перші місцеві вибори рад фейкових "нових громад" є антиконституційними і не повинні визнаватися легітимними

Нагадаю, що єдині на всю країну законні - чергові - вибори депутатів сільської ради і сільського голови відбудуться 25 жовтня у селі Чаусово-2 Первомайського району Миколаївської області.

Всі так звані перші місцеві вибори рад фейкових "нових громад" є антиконституційними і не повинні визнаватися легітимними.

Я повідомив про це міжнародним спостерігачам, зареєстрованим Центральною виборчою комісією для моніторингу виборчого процесу. Мав півторагодинне спілкування по скайпу з представниками Європейської мережі організацій з моніторингу виборів (ENEMO).

Розказав про дике "законотворче" свавілля, що твориться в Україні, про те, що один за одним приймаються явно неконституційні і тому недійсні, мертві закони, які не мають юридичної сили і не підлягають виконанню. В тому числі у сфері виборчого законодавства.

Як і очікував, все почуте стало для зарубіжних спостерігачів громом серед ясного неба.

Вони і гадки не мають, що так звана українська політична еліта, а насправді професійні злодюги й шахраї, роками і десятиліттями дурять Європу і Америку, іменуючи свої злочини "реформами".

Для іноземних політиків якщо гарна назва - то відповідно і гарний зміст, а потім відповідно гарні справи. Їм і в голову не приходить, що в Україні назва закону або програми може бути якою завгодно гарною, а їх зміст і дії діаметрально протилежними, навіть злочинними.

В Україні назва закону або програми може бути якою завгодно гарною, а їх зміст і дії діаметрально протилежними, навіть злочинними

Хвилин з п'ятнадцять довелося пояснювати, що розхвалена на всю Європу і Америку "реформа децентралізації" є цинічним обманом, насправді це жорстка централізація, фактично узурпація влади.

Що "добровільне об'єднання громад" насправді є виключно примусовим, від самого початку проводиться з грубим і явним порушенням засадничих конституційних прав селян, а разом ці "реформи" цілеспрямовано здійснюються за вказівками з-за кордонів з метою повалення конституційного ладу України, і ведуть до неминучого і швидкого кінця української державності та страшних соціально-економічних потрясінь.

Розказав про репресії проти членів територіальної виборчої комісії нашого села, розгорнуті поліцією за вказівками "зверху" з метою перешкодити виконанню ними обов'язків членів СТВК, змусити їх припинити виборчу кампанію.

Впевнений, іноземці від почутого у шоці й не скоро відійдуть. А все тому, що роками чують від української політичної бандоти та із повністю залежних від неї медіа суцільну і цинічну брехню про все, що відбувається в Україні. Вони дезорієнтовані на сто відсотків.

По нашій розмові напишуть звіт, я до нього додаю вагон документів щодо виборчих та інших злочинів можновладців. Чергові вибори у Чаусово-2 тепер у полі зору міжнародної місії.

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Віктор Чумак Правник, колишній заступник генпрокурора
Андрій Римарук Ветеран, працівник фонду "Повернись живим"
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"