Президент потрапив в ідіотську ситуацію, бо оточив себе ідіотами

Чергова підстава

Коли оточуєш себе ідіотами, рано чи пізно потрапляєш в ідіотську ситуацію. Здається, коментувати дії влади доведеться щоразу починаючи з цієї тези.

1. Президент заявив про проведення опитування.

Що думали автори, які придумали ідею виступити першій особі з цим, важко уявити. По-перше, законопроєкт з правом ЦВК проводити опитування не прийнятий. А це означає, що будь-які опитування, які анонсує сам президент мають мати інші підстави для законності. Але якщо сам Зеленський тепер анонсує волонтерські ініціативи, ну то...

2. Питання не озвучили.

Не назвати питання - ще більше збурити людей. Очевидно, якщо це питання легалізації зброї, канабісу і проституції - то ховати їх немає змісту. Відмова назвати питання може означати тільки одне: це питання виборів на окупованих територіях і подачі води в Крим.

Саме по цим двом питанням і залетів Єрмак. Справа в тому, що так зване "перемир'я" росіяни видали в кредит. Єрмак переконав їх, що отримавши перемир'я наперед, він отримає важелі для просування питання води в Крим і виборів. Але оскільки ідеї внести в Раду постанову про вибори на всій території, а також намір приватизувати Кримський канал провалились - Єрмак хоче показати хоча б хорошу міну. А це в тому числі, якесь опитування.

3. Легітимність опитування.

Якщо це не опитування від ЦВК, і не референдум - то, щоб це не було, воно не має ніякої цінності

Якщо це не опитування від ЦВК, і не референдум - то, щоб це не було, воно не має ніякої цінності. Навіть якщо мова йде про канабіс (що вже викликає сміх і без покурювання), заявити, що якесь волонтерське опитування щось показало - немає жодної цінності.

Ідіоти, Володимире Зеленський, це не тільки про погані результати, це ще й про майбутні кримінальні справи.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Віктор Чумак Правник, колишній заступник генпрокурора
Андрій Римарук Ветеран, працівник фонду "Повернись живим"
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"