Зеленський своїх не здає. Друзям – усе, ворогам – закон

Інформаційна війна страшніша за класичну. Бо ви не знаєте, хто справжній ворог

Тут зловили на хабарі депутата від партії "Слуга народу" Олександра Юрченка. А я згадую, як при "злочинній і корумпованій владі" депутатський корпус сам голосував за зняття депутатської недоторканності. Коаліція "Народного фронту" і Блоку Петра Порошенка здавала своїх на вимогу генпрокурора. Щоб не мати іміджевих втрат. Щоб не кричали: вони усі пов'язані.

Буквально днями Зеленський заявив, що хоче відповідати за все, що відбувається у країні. Ну і звичайно ж, він має відповідати за усіх, кого приручив його рейтинг.

Я ж думаю, вже немає сміливих стверджувати, що безробітний Юрченко міг перемогти на окрузі без сяючої посмішки Володимира Олександровича і оптимістичного "Зробимо їх знову"?

Тобто теорію про відповідальність Зеленського за все, що діється у країні, можна вважати доведеною. Він і сам це визнає.

Зеленський доповів суспільству, що зняв з депутатів недоторканність. І це його безперечний здобуток.

Ага. Я плачу. Це понти для малограмотних. Насправді, закон виписано так, що лише генпрокурор може порушити карну справу за наявності у слідчих доказової бази. А визначати є доказова база чи немає, знову ж таки, має пані прокурор. За принципом: "Я художник, я так бачу". А генеральний прокурор на 200% людина президента.

Тобто ми сміливо можемо припустити, що закон про недоторканність виписали так, щоб депутати були таки доторканними. Для однієї людини. І якби на хабарі попався депутат не із "Слуг" – його би вже порвали.

Закон про недоторканність виписали так, щоб депутати були таки доторканними. Для однієї людини

Висновки із ситуації:

1. Зеленський своїх не здає, а у державі Україна вибіркове правосуддя. Друзям - усе, ворогам - закон.

2. В органах точно є багато кротів. Хтось здає "вагнерівську" операцію. А хтось не дає довести операцію НАБУ до кінця. Фактично ця операція зірвана посередині. Однозначно для того, щоб не попалися на гачок ті, з ким Юрченко мав ділитися.

3. Детективи НАБУ таки працюють, але без зеленого світла від "Зе!лених" у них виходить біг на місці.

4. Громадянському суспільству і посольствам країн союзників треба чинити тиск на владу, щоб правосуддя було хоча б елементарним.

5. Зеленський ще закон про імпічмент прийняв. І там прописано все так, що легше з України відправити у відставку Трампа, ніж Зеленського.

Зеленський ще закон про імпічмент прийняв. І там прописано все так, що легше з України відправити у відставку Трампа, ніж Зеленського

Ну і маю сміливе припущення, що в країні, за аналогією з Росією (де підкилимно воюють між собою різні башти Кремля), йде війна за доступ до вух Найвеличнішого між різними будинками і поверхами урядового кварталу. Це можна і треба використовувати.

А взагалі страшно, що твориться в Україні, яку завоювала банда коміків.

Інформаційна війна страшніша за класичну. Бо ви не знаєте, хто справжній ворог.

Навибирали.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Віктор Чумак Правник, колишній заступник генпрокурора
Андрій Римарук Ветеран, працівник фонду "Повернись живим"
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Погода