З Росії надійшов тривожний сигнал для України. Путін готується до військових дій

Зволікання і бездіяльність будуть на совісті Зеленського

У 2020 році Росія може почати військове вторгнення в Україну через брак води в Криму. Про це йдеться в зведеннях ГУР, у звіті аналітика американського центру The Jamestown Foundation Пола Гобла і в заяві екскомандувача силами США в Європі Бена Ходжеса. Більш того, останнє джерело попереджує про те, що вже восени 2020 року російський глава Володимир Путін може почати новий наступ і провести вторгнення в Україну, щоб захопити дамбу в Херсоні, яка перекриває воду з Дніпра в Крим. При цьому в Кремлі будуть виправдовуватися за це збройне вторгнення гуманітарною катастрофою, щоб уникнути різкої критики і жорстких наслідків з боку Заходу. Загроза більш ніж очевидна. До цього треба додати, що рейтинг Путіна в РФ катастрофічно для керівництва Росії знижується. Рейтинг довіри до Путіна опустився вже до 25%.

Наказ про призов громадян РФ, які знаходять в запасі - це тривожний сигнал для України

Виправити цю ситуацію можна двома способами. Перший - це підняття добробуту населення РФ. Другий - це маленька переможна війна, коли на імперських амбіціях і на риториці протиставлення РФ до України і Заходу можна об'єднати навколо Путіна більшу частину населення РФ. Перший спосіб вимагає серйозних економічних реформ і якісних змін в судово-правовій системі РФ, на що Путін не наважиться і не піде. А ось розв'язати нову криваву війну і вбити кілька тисяч українців і росіян в ім'я підняття свого рейтингу він може. Чужі життя для нього нічого не варті. Чергові пропагандисти Кремля легко виправдають Путіна і якісно промиють мізки і так зазомбованим росіянам.

Наказ про призов громадян РФ, які знаходять в запасі - це тривожний сигнал для України. Що він означає? Що за рішенням Путіна деяких офіцерів і солдатів запасу, приписаних на випадок війни чи інших надзвичайних ситуацій до військових частин і установ, тимчасово викличуть в Збройні сили, частини національної гвардії РФ, органи державної охорони та Федеральної служби безпеки. Тривалість їхнього перебування у військовому строю узгодять з органами виконавчої влади суб'єктів РФ і прописані в спеціальному положенні. При цьому положення жорстко обмежують тривалість навчальних зборів - вони не можуть перевищувати 2 місяці і раніше в наказі завжди це вказували. Зараз це в наказі Путіна не прописано. Він готується до військових дій.

Потрібно негайно почати консультації з цього питання з нашими західними партнерами і НАТО

Тому потрібно вже сьогодні підготуватися до оборони. Необхідно подбати не тільки про оборонно-загороджувальні заходи, але і негайно почати консультації з цього питання з нашими західними партнерами і НАТО. Необхідно зробити все можливе, щоб запобігти вторгненню, не допустити нової окупації частини території України і не дати доступ Путіну до прісної води. Також всебічно підготуватися до захисту України від кремлівського фюрера.

У 2014 році Путін скористався моментом, до якого давно готувався, і відтяв Крим, після чого захопив частину України ще й на Донбасі. Тепер він хоче окупувати ще частину нашої держави. Зволікання і бездіяльність будуть на совісті Зеленського. Путін вже веде повномасштабну технічну, політичну і військову підготовку, щоб отримати воду. І якщо будь-який із сценаріїв отримання води в Крим буде Путіним реалізований, то провина за це так само буде на Зеленському. А відосіком цю проблему не вирішити.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Ольга Айвазовська Голова громадянської мережі "Опора"
Сергій Курганов Генеральний директор рієлторського об'єднання "ПРОСТОР"
Євгенія Кузнєцова Письменниця
Антон Сененко Cтарший науковий співробітник Інституту фізики НАН України
Андрій Веселовський Дипломат, колишній представник України в Європейському Союзі