З пандемії Росія може вийти з абсолютно іншими кордонами і владою

Путін самоізолювався, його челядь поводиться все дивніше

Поки в Америці з'ясовують, яке гасло правильне: Black Lives Matter (BLM - "Життя чорних мають значення"), або All Lives Matter (ALM - "Всі життя мають значення"), в Росії цей спір цікавий тільки купці маргіналів, які надійно замкнені в ліберальному гетто. А основній масі росіян пред'явлене єдино вірне і абсолютно безальтернативне гасло - "Життя Путіна має значення". Втім, якщо бути зовсім точним, то це гасло звучить так: "Лише життя Путіна має значення". І це гасло підкріплене масштабними політичними і організаційно технічними заходами.

По-перше, тепер у резиденцію Володимира Путіна в Ново-Огарьово можна потрапити тільки через спеціальний тунель. Це сучасний знезаражувальний комплекс. Проходячи через пристрій, людина опиняється у дрібнодисперсній хмарі з розчину, який вбиває всі мікроби і віруси. Крім розпилення розчину кабіна вимірює температуру і розпізнає обличчя того, хто входить.

Так що піддані можуть бути спокійні: ніякий вірус до Путіну не добереться. Саме з цього стерильного бункера Путін оголосив росіянам, що коронавірус перемогли і можна сміливо йти голосувати за його довічне царювання, а також проводити паради. Паради звелів провести в 28 містах, але майже в половині з них місцева влада скасували їх через зростання пандемії. Але ось голосування за безстрокове путінське самодержавство ніхто скасувати не зважиться - собі дорожче. Тому вірусні бомби підірвуть у кінці червня на всій території Росії. Скільки людей при цьому будуть заражені і скільки згодом помруть, значення не має. Оскільки головне гасло сучасної Росії, як ми пам'ятаємо: "Тільки життя Путіна має значення".

Вірусні бомби підірвуть у кінці червня на всій території Росії

Поки Путін остаточно самоізолювався в бункері і посланці реальності мають до нього доступ тільки через спеціальний тунель, його челядь поводиться все дивніше. Глава Ради з прав людини Валерій Фадєєв завжди відрізнявся помірністю в словах і вчинках, а тут раптом скорчив божевільну фізіономію і поніс нісенітницю. "Пам'ятаєте, був такий патент Білла Гейтса з трьома шістками?" - запитав Фадєєв, виступаючи на радіостанції "Говорить Москва". І відразу розкрив очманілим слухачам підступний план творця Microsoft: "Білл Гейтс говорить: навколо вас багато датчиків, вбудованих в прилади. А давайте тепер ці датчики будуть передавати в мою систему, яку я побудую відповідно до цього патенту".

Коли і за яких обставин Білл Гейтс говорив щось подібне Валерію Фадєєву, глава РПЛ не уточнив. Зате підступний задум американського мільярдера з'ясував у деталях і озброїв цим знанням ту частину росіян, якій пощастило слухати в цей момент радіо "Говорить Москва". Виявляється, під час показу реклами на екрані буде з'являтися камера, яка стежить за зіницями глядача. І якщо зіниці "правильним чином бігають по цій рекламі, то можна ставити датчики слини, як у собаки Павлова", - пояснив Фадєєв.

Але далі в оповіданні Фадєєва настає кульмінація. "У разі показу політичної реклами за тим як ви читаєте текст, стежитимуть спеціальні датчики. І якщо відповідно до алгоритму система приймає рішення, що ви дієте правильно, вам на рахунок капає криптовалюта. Я не вигадую. Капіталісти виявилися хитрішим ", - зробив висновок глава РПЛ, пояснюючи росіянам, як американці стануть з них вирощувати слухняний електорат.

Можна було б припустити, що главу РПЛ Фадєєва вкусив режисер Микита Михалков, який раніше розповідав щось подібне про Білла Гейтса. Але Валерій Фадєєв пішов далі Михалкова і став лякати співвітчизників тим, що їх збирається чіпувати своє власне рідне начальство.

Валерій Фадєєв пішов далі Михалкова і став лякати співвітчизників тим, що їх збирається чіпувати своє власне рідне начальство

"Московська система розвитку штучного інтелекту передбачає, що нас будуть оточуват мільйони датчиків, камер. Скандальна тема чіпування. Хочу зауважити, що в програмі розвитку московського штучного інтелекту чіпування передбачається", - розповів Фадєєв.

Хто той злодій, який вирішив перетворити мільйони росіян на слухняних зомбі, Валерій Фадєєв не пояснив. Слова "московський штучний інтелект" дозволяють відчути собянінський слід, але можливо Фадєєв натякав на Навального або когось ще зі столичної опозиції...

Сам Фадєєв оголосив себе продовжувачем справи Микити Михалкова, який одним з перших виступив із викриттям підступних задумів Білла Гейтса. Але промовчав про сьогодення першопрохідника цього жанру, яким був Микола Васильович Романов, він же схиігумен Сергій, відомий як духівник колишнього "прокурора Криму" Наталії Поклонскої і засновник секти "царебожників".

26 травня цей вельми специфічний персонаж опублікував відеозвернення, заявивши про "чіпування населення" під виглядом вакцини від Covid-19" під керівництвом Білла Гейтса, ексглави корпорації Microsoft, який, як стало відомо схиігумену Сергію, заявив, що "треба скоротити понад 90% населення всього світу". Сергій назвав мільярдера "фашистом" і запропонував судити як Гітлера. Провідником ідей Білла Гейтса в Росії чернець вважає особисто главу Сбербанка Германа Грефа.

Кримінальне минуле не завадило схиігумену Сергію, вийшовши з в'язниці, вступити до Московської духовної семінарії і зробити кар'єру в РПЦ

Треба сказати, що схиігумен Сергій, на відміну від глави РПЛ Валерія Фадєєва, людина не тільки слова, а й справи. До того як він став Сергієм, будучи ще Миколою Романовим, цей енергійний чоловік був засуджений на 13 років і відбув покарання за вбивство, розбій і розкрадання державного майна. Кримінальне минуле не завадило йому, вийшовши з в'язниці, вступити до Московської духовної семінарії і зробити кар'єру в РПЦ. Але надівши рясу Микола Романов не змінив своїх кримінальних звичок. Щойно він захопив Среднєуральський жіночий монастир, скинув настоятельку і організував козаків як охорону, встановивши на території монастиря свій режим, автономний як щодо Російської Федерації, так і щодо РПЦ.

Спроби церковного начальства розібрати поведінку кримінального схиігумена на церковному суді, що відбувся 15 червня, закінчилися тим, що Микола Романов прибув на суд і зачитав там звернення, в якому звинуватив патріарха в зраді віри, оскільки той дотримується норм Роскомнадзора. Вся ситуація з пандемією, як стало відомо схиігумену Сергію, спеціально придумана для чіпізації населення. Керівництво країни схиігумен назвав "сатанинсько-політичним", а його оточення "антихристним"...

У період пандемії різко зріс рівень божевільних слів і вчинків у структурах влади і в навколовладних організаціях. Путін, який до пандемії був головним "рішалою" і "смотрящим" за країною, зачинившись в бункері, втратив ці функції. Ця людина трясеться за своє життя в своєму бункері і спілкується із зовнішнім світом через тунель, який став символом сьогоднішнього устрою влади. Є сумніви, що після закінчення пандемії, обнулений Путін зможе повернути собі колишню владу. Цілком ймовірно, що пройшовши нинішній коронавірусний тунель, Росія вступить в період турбулентності, вийти з якого зможе з абсолютно іншими кордонами і характером влади.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Андрій Римарук Ветеран, працівник фонду "Повернись живим"
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Надія Романенко Керівниця проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Погода