Найкращим президентом українці вважають творця олігархату

Наш народ не здатний вибудовувати причинно-наслідкові зв'язки

Найкращим президентом періоду незалежності України назвали Леоніда Кучму, згідно результатів соцопитування, яке опублікував "Рейтинг". При цьому найгіршими президентами назвали Ющенка і Януковича, які при Кучмі очолювали уряд і яким він фактично виписав путівку в політику. І це прекрасна історія про те, що наш народ не здатний вибудовувати причинно-наслідкові зв'язки.

Кучма є головним архітектором нинішньої політичної системи, яка, швидше за все, переживе свого творця. Це він створив олігархат. Дозволив зміцнітися і легалізуватися кримінальним кланам. За копійки роздав аферистам і селищним бандитам металургійні та хімічні комбінати, вартістю мільярди доларів.

Кучма є головним архітектором нинішньої політичної системи, яка, швидше за все, переживе свого творця

У книзі Леоніда Кучми "Після Майдану. Записки президента" (2006 рік) є такий абзац, який вразив мене до глибини душі: "Капіталізму без капіталістів, без національної буржуазії, в тому числі великої, не буває. Але всі 15 років нашої незалежності нас штовхали на шлях створення капіталізму дрібних крамарів, малого підприємництва, капіталізму без великої національної буржуазії. Як в Польщі. Я говорив про це не раз. Така модель убивча для України. Вона убивча навіть з точки зору структури української економіки – її основу складають промислові гіганти..."

Цей уривок найкраще характеризує "найкращого президента в історії України" та рівень його розуміння ситуації.

За період з 1992 по 2013 рік "дрібні крамарі", збільшили свій ВВП в кілька разів, вступили в НАТО і ЄС, домоглися європейського рівня життя. А ВВП в державі "міцних господарників" і "національної буржуазії" за той самий період (війну не беремо) виріс тільки на чверть. У результаті працівники українських "промислових гігантів" вирушили працювати на польських "дрібних крамарів" - і це один з головних підсумків 10 років бездарного правління Леоніда Кучми.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі