Рабінович та "патріоти" разом борються проти Путіна

"Імперія зла" чомусь не розвалилася після дозволу продавати та купувати землю

Серед панічних новин з приводу розповсюдження смертельного вірусу у стрічці новин якось загубилося повідомлення про те, що Путін заборонив продавати землю іноземцям в окупованому Криму. Наші наскрізь патріотичні ЗМІ мали б ухопитися за цю новину, яка черговий раз доводить свавілля окупантів. Але, як не дивно, новина пройшла і зникла.

Власне, саме це, якраз і не дивно. Причина проста – коли продовжувати тему заборони Путіна на продаж землі у Криму, неодмінно доведеться згадати, що у клятих московських окупантів та агресорів ринок продажу земель сільськогосподарського призначення діє ще із 2003 року. Не виходить про це говорити і вітчизняним "патріотам", і вітчизняним сепаратистам.

"Патріотам" не виходить тому, що "імперія зла" на чолі із Путіним-*уйлом чомусь не розвалилася після того, як там дозволили продавати та купувати землю. Не сталося у москалів після цього жодної катастрофи. Навпаки – ефективні землевласники отримали змогу законно збільшувати площі своїх земель. Отут наші "захисники села" одразу засовують язики у свої анальні отвори.

Переходимо до сепаратистів. Як можна забути голосні волання Вадима Рабіновича у сесійній залі під час розгляду питання продажу землі. Яких лише слів не кричав тоді цей працьовитий нащадок хліборобів! Готовий був горло перегризти "за селян"! Так само як і решта його, перепрошую, фракції.

Яких лише слів не кричав тоді цей працьовитий нащадок хліборобів! Готовий був горло перегризти "за селян"!

То чому той самий Рабінович не перегриз горло Путіну під час останньої зустрічі з тим у Москві? Тій самій, на якій він із Медведчуком ледь перед тим Путіним не повзали. Хіба вони не знали, що Путін вже давно цю землю дозволив продавати і забув про це? А коли знали, то мали або обзивати того Путіна тими ж словами, що своїх колег в українському парламенті, або навпаки – повернутися переконаними прихильниками продажу землі: бо ж її продають у Росії, яку Рабінович і компанія так безкорисливо люблять!

Але мовчить Рабінович. Мовчать "патріоти". Бо вони "вороги" лише на людях. А насправді разом борються проти Путіна. Бо коли той окупує Україну, розпочнеться продаж землі, як у Криму, після чого українське "село" одразу ж безповоротно загине. Разом із багатомільярдним бізнесом тих, хто про це "село" так печеться!

Микола Несенюк, для Gazeta.ua

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Марк Тіссен Оглядач видання The Washington Post
Девід Кларк Аналітик, колишній спеціальний радник по Європі в МЗС Великої Британії
Андрій Андрушків Експерт з управління, виконавчий директор Центру спільних дій
Агія Загребельська Засновниця громадського проєкту "Ліга антитрасту"
Андерс Аслунд Американський економіст