Кремль бреше про масштаби епідемії коронавірусу

Карантин треба було вводити ще два тижні тому

Коли територія знаходиться в режимі спец-управління, а тут ще й на всю силу запущений процес спец-узурпації через "спец-голосування за спец-поправки" - епідемія коронавірусу перетворюється на суцільний головний біль для режиму і справжнє лихо для населення. Так доля стукає у двері: з повним мішком рахунків за загальні гріхи.

У Росії довго і захоплено розкрадали все і на всіх рівнях. Державні бандити вважали, що зможуть, у разі чого, лікуватися на Заході. І ось Захід закрив кордони через пандемію, і вчорашні небожителі залишилися один на один зі своїми нікчемними руїнами, - пише Олександр Сотник для "Обозреватель".

Державні бандити вважали, що зможуть, у разі чого, лікуватися на Заході. І ось Захід закрив кордони через пандемію, і вчорашні небожителі залишилися один на один зі своїми нікчемними руїнами

А вірус - ще та сволота: не розділяє за кастами, званнями і мільярдними банківськими рахунками, і готовий скосити всіх, хто його підхопив. А в зв'язку з убитою охороною здоров'я, перспектива зустріти кістляву з косою замаячила однаково як для бідної Марії Іванівни - так і для умовної "Вальки Полустаканової". І слова "чхали ми на вашу медицину" вже не здаються такими смішними.

У 1986 році вузьколобі, але самовпевнені комуністи приховали від громадян інформацію про наслідки аварії на Чорнобильській АЕС. Секретність, помножена на невігластво, дали жахливі результати: катастрофа забрала величезну кількість життів, і стала прологом до краху самої радянської імперії. Останні тижні ми спостерігаємо схожу історію: Кремль приховує інформацію про справжній масштаб захворюваннь на коронавірус.

Система, яку побудував Путін, не здатна адекватно організовувати боротьбу з пандемією

У хід йде все: і відверта брехня про "лише 93 заражених", і побрехеньки "та хто бачив цей вірус?", І, нарешті, пропагандистська байка про "гібридну війну США проти Китаю і Росії з використанням коронавірусу". Кажуть про що завгодно - тільки не про головне: система, яку побудував Путін, виявилася не готовою до викликів сучасності. Вона не здатна адекватно реагувати, групуватися і організовувати боротьбу з пандемією, яка сьогодні полягає лише в одному: тотальному карантині, який треба було вводити ще 2 тижні тому.

Ціна за цю нерозторопність може стати для росіян величезною. Скільки сьогодні заражених в Росії - не знає ніхто. Скільки вже померли - можна тільки здогадуватися. А скільки помре ще?

В одному з коментарів хтось написав не без єхидства: "Чи не здається вам певною формою справедливої ​​розплати - коли 22 квітня на дільницях під час голосування за путінські поправки до конституції будуть мати 100% шанс на зараження всі ці бюджетні вчителі-кримнашисти?" Зловтішатися не хочеться, але - чорт забирай! - щось у цьому є…

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Андрій Римарук Ветеран, працівник фонду "Повернись живим"
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Надія Романенко Керівниця проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Погода