Вбив гея – невинний. Протидієш путінському режиму – 18 років ув'язнення

У Росії зростає лише рівень деградації

У Росії суд присяжних виніс виправдувальний вердикт Антону Бережному, якого звинувачували у вбивстві гея Романа Едалова. Вбивство сталося торік у червні прямо перед головним входом в будівлю Курського вокзалу. Злочинець напав з ножем на двох чоловіків: один з них отримав легке поранення, а другий помер на місці. Перший, який вижив, пізніше розповів, що нападник вигукував на адресу гей-пари образи, пов'язані з їхньою сексуальною орієнтацією. І ось - вердикт найгуманнішого суду в світі: "Невинний".

Зате Приволзький окружний військовий суд на виїзному засіданні в Пензі виніс звинувачувальні вироки сімом фігурантам по справі "Сети". До 18 років ув'язнення - за тероризм, який спочатку вигадали ФСБшники, а показання вибили через тортури. І ось уже "Сеть" - заборонена в Росії терористична організація, ще трохи і її прирівняють до ІДІЛ. Адже в нашій печері як? - вийшов з дому, попався на очі якомусь "силовичку", не так подивився на нього, і ось вже даєш свідчення. Якщо це "мент поганий" - то розповідаєш про походження наркоти, яку підкинули в рюкзак, якщо фсбшники - то в кращому випадку пояснюєш, коли і за яких обставин хотів підірвати одну з будівель в Кремлі, а в гіршому - лежиш в морзі, вбитий "при чиненні опору".

До 18 років ув'язнення - за тероризм, який спочатку вигадали ФСБшники, а показання вибили через тортури

Як таке сталося? Ти жив собі і жив, і в політику не ліз, і на все погоджувався. Тебе не стосувалося, коли цей державний коток розганявся спецопераціями на Північному Кавказі. Ти навіть голосував двома руками "за" - щоб "мочили чеченців, дагів, інгушів та інших чорномазих". Ти повністю поділяв наміри держави по захопленню окремих територій, і улюлюкав в 2008-му, тому що "так цим гризунам і треба". І "укрофашистам". І ось, нарешті, черга дійшла до тебе.

Коли "найсвідоміші люди міста", що стали присяжними, буденно виправдовують вбивцю гея - доісторична гомофобна сутність не нашіптує їм: "Схаменися! Це ж - вбивство! Одна людина позбавила життя іншу на ґрунті особистої фобії!.."

Два вироки - у справі вбивства гея і у справі "Сети" - дві сторони однієї фашистської монети, на якій викарбувана нинішня Росія

Два вироки - у справі вбивства гея і у справі "Сети" - дві сторони однієї фашистської монети, на якій викарбувана нинішня Росія. Коли дозволено вбивати тих, кого можна вбивати, але не можна навіть подумати про протидію режиму. Найменша думка - і той, хто має право на вбивство, переходить в розряд живої мішені: вільного чеченця, грузина, українця, сирійця, або просто - гея, безвідносно національності. Цей фашистський мета-класицизм - вінець творіння всього пострадянського народу, смертельно переляканого, і тому - ненависного до будь-якої інакшості. Репресії - спосіб його захисту від невідомого, незрозумілого, складного і того, що вимагає пізнання. Вчитися "пост-совок" не хоче, він взагалі не допитливий. Йому простіше покарати, вбити, знищити. І боїться він зовнішнього світу зовсім не тому, що його хтось налякав або жадає завоювати. Він відгороджується, бо знає себе, як ніхто інший: він неконкурентоспроможний, бездарний, тупий і ледачий. Навіщо вчитися і працювати, якщо можна красти? Саме тому злодійство вони звели до ступеню найвищого успіху: "А ти б не крав? Просто тобі не пощастило опинитися на місці Путіна, тому і заздриш..."

Вчитися "пост-совок" не хоче, він взагалі не допитливий. Йому простіше покарати, вбити, знищити

Путін - не просто вождь "паханского" типу, на якого "лоховатому фраєру" не можна піднімати свою "собачу лапку". Вся "малина" слухає арбітра, господаря і рішалу. Як Цицерона слухає, як Левітана, помноженого на Сталіна. Перед ним Мордашова і Сєчін схиляються, від нього Дерипаска тремтить. Не смій бути самим собою. І життя планувати по-своєму не смій. Мама, тато і дитина, а зверху - фюрер, все зрозуміло? Не двоє люблячих один одного батьків, а мама і тато. Одностатеві і нещасні - мама і бабуся, тато і дідусь, і ніяк інакше. Будь-яка інша конфігурація - це замах на державні підвалини, і карається як зрада.

Ось такий у РФ буде конституційний апгрейд системи - з усіма фашистськими наслідками. Голосуй, рейх. І він голосує - всіма скрєпами. Алкогольні напої стали єдиною категорією повсякденних споживчих товарів, де спостерігається зростання продажів. Зростання роздрібного ринку, про який сурмить ВЦИОМ - це відлуння підвищення цін. У грошовому еквіваленті продажі повсякденних товарів додали 4,3%, але в фізичному обчисленні - штуках, літрах, кілограмах - впали на 0,6%. І тільки алкоголь став винятком з цієї тенденції: його росіяни купили на 2% більше у фізичному обсязі (літрах). І це - єдина зростаюча макроіндустрія на ринку товарів повсякденного попиту - причому, зростаюча як в грошовому, так і в штучному вираженні. Якщо в Росії що і зростає - так це рівень деградації.

Совкопітека краще не годувати, бо, наситившись, він підніметься з колін і все одно вибере смерть

28 років тому CШA почали oпepaцію "Дай надію", рятуючи жителів колишнього СРСР від голоду. У 12 міст, в тому числі Mocкву і Пітep, дocтавили пepші 500 тoнн продуктів і медикаментів. Американці ще не знали, що совкопітека краще не годувати, бо, наситившись, він підніметься з колін і все одно вибере смерть: від спирту і наркоти, від власної дурості й ліні. "Вкрав - випив - в могилу" - ось його сучасний девіз. І якщо замість могили він потрапляє до в'язниці - такий результат вважається хеппі-ендом. А ще можна загинути за Батьківщину. На цю загибель скоро очікується великий попит. Повернутися "двохсотим" із Сирії, забезпечивши родичів преміальними - чому не щасливий фінал? А скоро, можливо, пощастить, і можна буде розпочати бійку з турками - Ердоган геть знахабнів, вже Росію у вбивствах мирних сирійців звинувачує! А ми там просто бомбимо! У нас там тренування!..

Пора заявити про себе. Ми довго страждали від принижень. Від чорномазих і вузькооких, гейропейців і піндосів. Веди нас, Путін! Ти точно знаєш, куди йти і на що натиснути. Під прапорами Газпрому і "Роснефти" ми зробимо марш-кидок через санкційні Альпи і зустрінемо розквіт нашої бойні ковтком освіжаючого глоду. І весь світ підкориться нам - п'яним і здичавілим. І ми будемо побєдобєсіть до останньої краплі свинства, поки розум наш не згасне остаточно.

Оригінал і реквізити для підтримки проекту Sotnik-TV

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Андрій Римарук Ветеран, працівник фонду "Повернись живим"
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Надія Романенко Керівниця проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Погода