Зеленський брехав. Значить винен

Візит Патрушева і його літак - це набагато більше, ніж вимкнені на ніч телефони

Спочатку ви брехали, що Зеленський в Буковелі, а він опинився в Омані.

Потім ви брехали, що він там з офіційним візитом.

Потім ви брехали, що він з хвилини на хвилину повернеться додому.

Ви брехали, брехали і брехали, потопаючи в своїй брехні.

А тепер ви говорите, що журналісти не надали доказів. "Які ваші докази"...

Ні, хлопці. Ви не зрозуміли. Ви занадто багато брехали на надто важливу тему, щоб тепер використовувати аргумент "не спійманий не злодій". У вас вже презумпція вини. У суспільства вже на порядок більше причин підозрювати вас, ніж у вас було приводів підозрювати Антоненка і Кузьменко в убивстві Шеремета. Але їх ви кинули до в'язниці взагалі без жодного доказу, а самі зараз звинувачуєте журналістів. Візит Патрушева і його літак - це набагато більше, ніж вимкнені на ніч телефони. В рази.

У суспільства вже на порядок більше причин підозрювати вас, ніж у вас було приводів підозрювати Антоненка і Кузьменко в убивстві Шеремета

У чому, до речі, звинувачуєте? Журналістів. Що вони не виклали запис розмови з Патрушевим? Так, погано попрацювали, команда "1+1" впоралася б краще.

У вас, хлопці, презумпція вини в справі Оману. І ви повинні надати алібі. Занадто багато брехні і збігів в одному місці. Це ви повинні тепер пояснити, що ж робив президент в Омані. І дати докази кожної хвилини там.

А інакше? Так, Антоніні, яка хоче дітей від Дубінського, однаково. Але активна частина суспільства, наші західні партнери, будуть впевнені в тому, що ви винні. Що ви таємно зустрічалися там з Патрушевим. Що вам сподобалося заглядати в бездонні очі КДБшників. Затягнуло. І будуть будувати свої здогади, що ви там виявили. І будьте впевнені, там можна знайти багато чого. Порожнеча ваших відповідей породить безлічі версій. Там будуть і мільярди доларів, і російські артисти і навіть ваша підтримка путінської церкви.

Там буде все, і можливо там буде багато неправди. Але це тільки тому, що правду приховуєте ви.

Ви вже винні. Поки не доведено зворотного. І так, це не відповідає презумпції невинності. Але ви політики. І ви брехали. А значить винні. Просто брехати не треба. Наступного разу.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Павло Кухта Керівник з політичних питань Київської школи економіки
Анастасія Дідорук Візажистка
Вадим Денисенко Виконавчий директор UIF
Юлія Дукач Аналітикиня проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії