Аваков і Коломойський оголосили Зеленському війну

Чим раніше президент піде в наступ, тим легше йому буде

Президент так довго не наважувався почати війну з Ігорем Коломойським і Арсеном Аваковим, що ці двоє почали першими.

Плівки Гончарука - це і є відверте оголошення війни Володимиру Зеленському. За день до цього нардеп Олександр Дубінський репостив божевільну теорію змови, створену в інституті майбутнього Авакова про Оман і польоти в Москву. До цього люди Коломойського дозволяли собі атакувати тільки членів команди Зеленського, але не його. Вони атакували ініціативи президента, але ніколи особисто його.

Це війна. І нехай президент не думає, що вийде пропетляти. Не вийде. І чим раніше він сам піде в наступ, тим легше йому буде.

А самі плівки - розмова нормальних людей людською мовою про те, як пояснити складні економічні речі простою мовою. Це як раз про фінансову грамотність.

І це дійсно складно. Боротьба за свідомість президента - це як ілюстрація загальної боротьби з популістами в країні. Популісти не обмежені нічим, а люди, що намагаються пояснити суть процесів обмежені правдою. Це погана диспозиція. Як можна виграти суперечку з Юлією Тимошенко в прямому ефірі, адже вона відразу придумає 100500 нових міфів, які просто неможливо спростувати. Так і люди Коломойського можуть як папуги повторювати про піраміду держборгу, адже сказати їм це просто, а пояснити, що ніякої піраміди немає вимагає часу і уважного слухача.

Боротьба за свідомість президента - це як ілюстрація загальної боротьби з популістами в країні

Тішить, що місячні пошуки компромату народили тільки це. Гора народила мишу. Ми роками слухали розмови топ-чиновників, де вони ділили потоки. І навіть не дивувалися. І навіть не говорили про відставку уряду. Адже це була норма.

Тепер, коли олігарх хоче спровокувати кризу, він змушений виривати з контексту слова і атакувати комплекси президента. Можна годинами сперечатися про те, чи говорить ця плівка щось про розуміння економіки. Але вона точна говорить про те, що у людей на цій плівці є цінності, адже найбільший компромат, який зміг нарити головний спеціаліст з компромату в країні, полягає у вирваних з контексту фразах. І для України це велике досягнення.

Коломойський зробив свій крок. Тепер черга президента. Війна почалася.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії
Віктор Лещинський Президент Національного експертно-будівельного альянсу України
Олег Романчук Публіцист
Володимир Ярославський Шеф і керуючий партнер ресторану "Lucky"
Ольга Айвазовська Голова громадянської мережі "Опора"