Аваков і Коломойський оголосили Зеленському війну

Чим раніше президент піде в наступ, тим легше йому буде

Президент так довго не наважувався почати війну з Ігорем Коломойським і Арсеном Аваковим, що ці двоє почали першими.

Плівки Гончарука - це і є відверте оголошення війни Володимиру Зеленському. За день до цього нардеп Олександр Дубінський репостив божевільну теорію змови, створену в інституті майбутнього Авакова про Оман і польоти в Москву. До цього люди Коломойського дозволяли собі атакувати тільки членів команди Зеленського, але не його. Вони атакували ініціативи президента, але ніколи особисто його.

Це війна. І нехай президент не думає, що вийде пропетляти. Не вийде. І чим раніше він сам піде в наступ, тим легше йому буде.

А самі плівки - розмова нормальних людей людською мовою про те, як пояснити складні економічні речі простою мовою. Це як раз про фінансову грамотність.

І це дійсно складно. Боротьба за свідомість президента - це як ілюстрація загальної боротьби з популістами в країні. Популісти не обмежені нічим, а люди, що намагаються пояснити суть процесів обмежені правдою. Це погана диспозиція. Як можна виграти суперечку з Юлією Тимошенко в прямому ефірі, адже вона відразу придумає 100500 нових міфів, які просто неможливо спростувати. Так і люди Коломойського можуть як папуги повторювати про піраміду держборгу, адже сказати їм це просто, а пояснити, що ніякої піраміди немає вимагає часу і уважного слухача.

Боротьба за свідомість президента - це як ілюстрація загальної боротьби з популістами в країні

Тішить, що місячні пошуки компромату народили тільки це. Гора народила мишу. Ми роками слухали розмови топ-чиновників, де вони ділили потоки. І навіть не дивувалися. І навіть не говорили про відставку уряду. Адже це була норма.

Тепер, коли олігарх хоче спровокувати кризу, він змушений виривати з контексту слова і атакувати комплекси президента. Можна годинами сперечатися про те, чи говорить ця плівка щось про розуміння економіки. Але вона точна говорить про те, що у людей на цій плівці є цінності, адже найбільший компромат, який зміг нарити головний спеціаліст з компромату в країні, полягає у вирваних з контексту фразах. І для України це велике досягнення.

Коломойський зробив свій крок. Тепер черга президента. Війна почалася.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Олег Сенцов Режисер, сценарист, письменник
Анастасія Леухіна Голова ГО "Горизонталі", викладач Київської школи економіки
Світлана Фус Дієтолог
Микола Несенюк Журналіст
Ольга Решетилова Координаторка Медійної ініціативи за права людини
Погода