Підвищення заробітних плат чиновникам – одне з найкращих рішень влади

Спеціалісти знають собі ціну. І не завжди готові йти волонтерити у владу за мінімальні гроші

Підвищення заробітних плат топ-чиновникам і депутатам – одне з найкращих рішень нової влади.

Зараз "слугам" нормально прилетить за те, що вони заробляють більше, ніж народ. Прилетить від політичних опонентів. Прилетить від виборців. І від активного громадянського суспільства теж, на жаль, прилетить.

Я ж люто плюсую підвищення офіційних доходів чиновників. Бо я рекрутер і це мій особистий біль, коли приходить клієнт і просить найняти топа на зарплату вантажника. А коли ти кажеш, що це нереально, він вбиває тебе фразою: так ось була ж людина, працювала!

І коли ти питаєш, чого зараз ця прекрасна людина не працює, тобі відповідають, що вона або вкрала вагон рубероїду, або видала пару мільйонів кредиту своїй тещі і зараз переховується, або втратила майже весь бізнес, яким керувала. І ось вони тут, у мене. І вони знову хочуть спробувати найняти когось на ті самі маленькі гроші, щоб не переплачувати.

Єдине, на що хотів би звернути увагу влади, що зарплати по 100-200 тис. грн мають платити професіоналам, а не юзікам і їхнім родичам

Так не буває. Спеціалісти знають собі ціну. І не завжди вони готові йти волонтерити у владу за мінімальні гроші. Бо у всіх є сім'ї і самоповага до себе, як професіонала. А от аферисти з радістю погодяться на все. Бо вони не планують ні за що відповідати і обіцяють наївним роботодавцям золоті гори за мінімальний прайс. Тож, Володимир Зеленський, Олексій Гончарук, Дмитро Разумков – тверде п'ять. Це той крок, за який я вам аплодую стоячи.

Єдине, на що хотів би звернути увагу влади, що зарплати по 100-200 тис. грн мають платити професіоналам, а не юзікам і їхнім родичам. Не повинно бути залізничників-лєщенок за 400 тис. грн в місяць. Бо це повний треш, угар і дискредитація важливої реформи, яка мала б залучити у владу професіоналів.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Віктор Чумак Правник, колишній заступник генпрокурора
Андрій Римарук Ветеран, працівник фонду "Повернись живим"
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Погода