Лайнер МАУ в Тегерані й МН17 на Донбасі – ланки одного ланцюга

Іран і Росія – це терористична система смерті

Збити у мирному небі цивільний літак, який неможливо на радарі ніяк сплутати з військовим, - це не помилка, а злочин. Упевнений, що в цьому злочині є російський слід, російський "людський фактор".

Україна в особі її президента і глави МЗС не повинна задовольнитися визнанням, вибаченнями і компенсаціями, хоча це теж важливо. Розслідування з допомогою західних партнерів потрібно довести до кінця і вимагати трибуналу, щоб не повторилася історія з саудівським журналістом, коли швидко когось нібито всередині країни покарали, але це не факт.

З такими "пацієнтами" у випадковість вірити не можна

Іран і Росія - це терористична система смерті, в якій масове вбивство авіапасажирів лише один випадок. А потенційні жертви - весь цивілізований світ. З такими "пацієнтами" у випадковість вірити не можна. Не сумніваюся, що який-небудь Іван ібн Василь або особисто був у складі розрахунку сил ППО Ірану, або присутній в їхньому командному складі. Дізнатися всю правду до кінця, довести, що Росія і її союзники - терористи - справа честі і частина шляху до перемоги для України.

Лайнер МАУ в Ірані і МН17 на Донбасі - ланки одного ланцюга. Терористи повинні бути відомі поіменно, а країна, що вбиває мирних людей, повинна стати ізгоєм і об'єктом не іграшкових санкцій.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Юлія Дукач Аналітикиня проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії
Віктор Лещинський Президент Національного експертно-будівельного альянсу України
Олег Романчук Публіцист
Володимир Ярославський Шеф і керуючий партнер ресторану "Lucky"