Лідери Канади і США виглядають більшими українцями, ніж Зеленський

Україна влізла в конфлікт Ірану та Штатів, який нічого доброго нам не принесе

Іранський кейс складний. З одного боку, США - наш головний союзник. Поки Європа висловлює стурбованість, саме Штати надіслали "Джавеліни" і валять Росію санкціями, від яких чекістам дуже боляче. З іншого боку, в України традиційно багато економічних інтересів на Близькому Сході. Для експортерів дуже бажано не сваритися з Іраном та іншими арабськими країнами регіону.

Що в такій ситуації зробила б мінімально розумна людина? Правильно, дистанціювалася б від катастрофи максимально. Це не наша війна. Все, що має цікавити нас - правда про катастрофу українського літака. Ідеальна позиція президента України в цій ситуації - заявити, що смерть громадян України будуть розслідувати, вимагати від Ірану чорні скриньки, повний доступ до уламків літака і переговорів авіадиспетчерів. Призначити головою розслідування катастрофи рейсу PS752 технічного фахівця з бездоганною репутацією і доручити всі комунікації по збитому Боїнгу йому. А сам президент повинен був повністю вийти з цієї слизької теми. Не висловлюватися про катастрофу самому і заборонити висловлюватися чиновникам і політикам з партії влади. Тому що це не наша війна. Найкращий варіант для України - не підігрувати ні Штатам, ні Ірану, а сконцентруватися на українському інтересі. А наш інтерес - знайти і покарати винних у загибелі українців.

Це не наша війна. Все, що має цікавити нас - правда про катастрофу українського літака

Що робить найбільший світовий лідер сучасності? Правильно! Все навпаки. Як досвідчений артист, Володимир Зеленський відчуває інтерес публіки до теми і незвичайний хайп. І він не може стриматися, щоб не пірнути в цей хайп на слизькій темі з головою. Зеленський робить заяви, створює штаби і одночасно віддає наказ українським дипломатам в Ірані нахабно збрехати про пожежу в двигуні, щоб підіграти Ірану і подати катастрофу як технічну проблему і помилку пілотів.

На виході маємо:

1. Україна влізла в конфлікт Ірану та США, який, при будь-якому розкладі, Україні нічого доброго принести не може.

2. Україна влізла в цей конфлікт чомусь на стороні Ірану.

Зеленський чомусь міцно прив'язав всі дії і наслідки авіакатастрофи до себе особисто. Він бере на себе відповідальність за справу, яку не контролює

3. Зеленський чомусь міцно прив'язав всі дії і наслідки авіакатастрофи до себе особисто. Він бере на себе відповідальність за справу, яку не контролює.

4. У розпал хайпу, куди Зеленський вліз із власної ініціативи, він раптово кудись зникає. Навколо нього фіксують літаки Медведчука і рейси з Кремля. Дуже тупо.

5. Внаслідок дивних дій української влади і дипломатії, лідери Канади, США і Великої Британії виглядають більшими українцями, ніж президент України.

І це ж ще навіть не кінець цієї історії.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Олег Сенцов Режисер, сценарист, письменник
Анастасія Леухіна Голова ГО "Горизонталі", викладач Київської школи економіки
Світлана Фус Дієтолог
Микола Несенюк Журналіст
Ольга Решетилова Координаторка Медійної ініціативи за права людини
Погода