В українського патріота і російського шовініста є дещо спільне

Важко жити в країні, де холопство приносить гроші, владу і народну любов. Важко таку країну захищати

Українського патріота і російського шовініста роз'єднує майже все. Але об'єднує презирство до холопа. До малоросійського холопа.

Російський шовініст готовий використовувати малоросійського холопа якщо йому потрібно з його допомогою завоювати або вкрасти українську землю, розбестити українську душу, заплювати українське небо. Але він потішається над його смішним геканьєм і шоканьєм, над його безглуздими підлітковими жартами, над його навмисним прагненням догодити. Російського шовініста нудить від усього цього, але він терпить - заради чужої землі і чужого неба. Якщо у нього все вийде, він чергового разу витре о холопа ноги і відправить на стайню жарти жартувати.

Патріот захищає Україну. Холоп цього не помітить

Український патріот готовий жертвувати своїм життям, своєю долею заради того, щоб холоп жив у мирі та безпеці. Холоп - його співвітчизник. Патріот захищає Україну. Холоп цього не помітить. Він розповість своїм дітям, що йому заважала жити "войовнича меншість", яка поставила бар'єр між чоботом господаря і його послужливим язиком. Але патріот все одно буде захищати і будувати країну, в якій - якщо у російського шовініста і його холопа нічого не вийде - йому доведеться і далі жити разом з холопами. Тому що холопи є його співвітчизниками.

Важко жити в країні, де холопство приносить гроші, владу і народну любов. Важко таку країну захищати. Але необхідно.

Необхідно просто тому, що ця країна - Україна. Холопство рано чи пізно відступає, діти і внуки вчорашніх холопів почнуть соромитися ганьби своїх батьків.

А Україна залишиться.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Олеся Ольховик Психологиня ГО "Форпост"
Дарія Маслова Психолог, сімейний консультант
Євген Чирва Психотерапевт Центру "Форпост HELP"
Анна Сокур Психологиня ГО "Форпост"
Анна Сотнікова Стиліст-перукар, колорист, трихолог
Погода