Богдан Зеленського – це золотий батон Януковича

Не нахабнійте! Ви наші слуги, а не господарі

Особисто знаю людей, які прийшли вчора на мітинг. Ні на секунду не сумніваюся, що абсолютна більшість зробила це через власні переконання. Саме припущення про їх "проплаченість" смішне.

Чи потрібно виходити на мітинги протесту? Обов'язково. Щойно влада бронзовіє, її треба ставити на місце. Вчорашній мітинг навіть не про Штайнмаєра і капітуляцію, тут у мене своя думка, я не вважаю продовження ігор Порошенка капітуляцією. Мінські угоди, особливо якщо їх не виконувати, цілком годяться для стримування агресії. А виконувати їх не збирається ні нова влада, ні стара.

Вчорашній мітинг - це такий тихий оклик: не нахабнійте! Ви наші слуги, а не господарі! Ау! Хлопці! Ось береги - поводьтесь відповідно.

Мітинг - це такий тихий оклик: не бронзовійте! Ви наші слуги, а не господарі

Пан Богдан, на мою скромну думку, за своєю токсичністю для команди Зеленського, вже давно перевершив і "батя, я стараюсь" - Людочку Янукович (нешкідливу, дурну і неосвічену жінку), і "криза мине попізже", і вже до самого золотого батону підбирається.

Це, що називається, міскастинг.

Я не знаю, наскільки близький Богдан Зеленському, але пам'ятаю, що якби Янукович звільнив винних в інциденті з "йолкою" і побиттям мітингувальників, що сиділи на Майдані, то, можливо, досидів би до кінця терміну не в Ростові, а на Банковій.

Є люди, яким офіційне перебування при владі протипоказане, а вони самі протипоказані владі. Їм від мундира рве дах. За лаштунками вони на місці, але варто вийти на авансцену - і все! Ховайся! Богдан з таких.

Є речі, які робити не можна. Категорично.

Якщо ти, перебуваючи при владі, показуєш презирство до тих, хто тебе до влади привів, то тобі пора у відставку

Якщо ти, перебуваючи при владі, показуєш презирство до тих, хто тебе до влади привів, то тобі пора у відставку. Неважливо, що ти думаєш. Важливо, що ти виставляєш на показ.

Порошенко такої помилки не робив.

З подивом спостерігаю за тим, як Порошенко семимильними кроками повертає собі політичну вагу. У джіу-джитсу майстер використовує силу супротивника, щоб нанести йому максимальну шкоду. Чим сильніший удар суперника, тим легше майстрові провести контр-прийом. Просто прямі аналогії. Не Порошенко атакує, але позиційно він отримує вигоду.

На місці Зеленського, я б переглянув деякі прийоми своєї команди. Пильно переглянув би.

Але навряд чи він мене почує.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Євгенія Кузнєцова Письменниця
Антон Сененко Cтарший науковий співробітник Інституту фізики НАН України
Андрій Веселовський Дипломат, колишній представник України в Європейському Союзі
Олена Подолян Психотерапевтка, директорка ГО "Форпост"
Мирослава Барчук Журналістка