Путін встромив ножа в серце російської економіки

Брехня – кров системи

Середня заробітна плата вчителів московських шкіл за підсумками першого півріччя 2019 року становить 114 тис. рублів. Про це на міській педагогічній раді повідомив мер Москви Сергій Собянін.

"Торік я сказав, що заробітна плата московських вчителів повинна до кінця року сягнути 100 тис. рублів, мені мало хто повірив. У першому півріччі 2019 року середня зарплата московських вчителів досягла 114 тис. рублів", - сказав мер, ледь не виблискуючи золотим німбом. А населення Росії станом на 1 січня 2019 року складає 146 780 720 осіб. Такі дані 29 серпня опублікував Росстат. А тепер давайте з'єднаємо ці дві цифрові точки і спробуємо обчислити коефіцієнт брехні. Офіційний чиновник В'ячеслав Ніконов, якого не запідозриш в роботі на вражий Держдеп й інші темні сили, стверджує, що за часткою витрат на освіту у валовому внутрішньому продукті країни Росія займає 98 місце у світі.

А за офіційними даними у березні 2019 року середня зарплата вчителя в Москві становила 55 тис. рублів. Тобто, коефіцієнт собянінської брехні становить понад 100% від правдивої цифри. Якщо той же коефіцієнт застосувати до цифри Росстату, вийде, що в Росії зараз проживає не 146 мільйонів, як декларує одіозно-офіціозна контора, а близько 80 млн осіб - що, безумовно, більше схоже на правду.

Коефіцієнт брехні давно пора застосовувати у вигляді поправки до будь-якої інформації, що надходить від офіційних джерел і засобів масової пропаганди

Коефіцієнт брехні давно пора застосовувати у вигляді поправки до будь-якої інформації, що надходить від офіційних джерел і засобів масової пропаганди. Путін, наприклад, висловив невдоволення уповільненням темпів зростання доходів населення - в той час, як доходи впевнено падають в пекло з 2014 року - з того самого моменту, як переможний вогонь Сочі перекинувся на Україну у вигляді анексії Криму і бурятського ополчення Донбасу. Ці імперські завоювання вождя з галюцинаціями обрушили рубль і встромили ножа в серце напів дохлої економіки, але за законами гібридного жанру, щоб "Лох ціпенів, але не здогадувався" - система прийняла нові методики підрахунків результатів тотальних провалів, нині іменованих настільки витіювато, що сенс втрачається в будяках визначень. Відверте падіння доходів - це "негативне зростання", вимирання населення - "перевищення частки смертності над народжуваністю", і взагалі: чорне - це біле, мир - це війна. Класика, але з гібридним душком Луб'янки.

Відверте падіння доходів - це "негативне зростання", вимирання населення - "перевищення частки смертності над народжуваністю", і взагалі: чорне - це біле, мир - це війна

Для тих, кого вже тягне на свіже протестне повітря - існує ціла Держкорпорація ОМОН, що розмістила вакансію про пошук співробітників "для охорони громадського порядку і забезпечення громадської безпеки під час проведення масових заходів у Москві". Відчуваєте, як про вас піклуються дядьки в силових кабінетах? Як заточують багнети, заряджають електрошокери і відпрацьовують удари гумовим кийком - так, щоб печінка сама вискакувала і розмазувалася по асфальту. Як зазначено в оголошенні, бійцям обіцяно щомісячну платню до 65 тис. рублів. Досвіду роботи від кандидатів не потрібно, для них досить середньої шкільної освіти. Відслужив в армії, відморозив голову і вперед, в Строгіно, на вулицю Твардовського, 2 корпус 2. Там розквартирують і чекай, коли покличуть бити москвичів, що зажерлися.

Для тих, кого вже тягне на свіже протестне повітря - існує ціла Держкорпорація ОМОН

Так виглядає запрошення до громадянської війни. Вони стрілятимуть обов'язково. Це вам не сопливі ГКЧПісти з тремтячими від страху ручками. У Янаєва і Крючкова не було вілл, як у Сєчіна з Міллером. Вони за країну хворіли. По-своєму, звичайно. Їм просто хотілося залишитися у звичній радянській системі координат, яка вже здохла. Щоб як за Брежнєва або Андропова. А ці хочуть, щоб андроповщина була для бидло-населення, а для них - квітучий західний рай з елементами національного кріпацтва у вигляді дворових дівок з кокошниками. Діти Чайки - чим не нові дворяни? А син Вальки Шепетівської - чим не князь? Або не любий вам оленевод Собянін? Дивіться, аж 114 тисяч карбованців вчителям дає! Бреше, собяка, зате як міцно!

Елементи майбутньої громадянської бійні проглядаються навіть у містичному анекдоті про шамана Габишева (Якутський шаман Олександр Габишев уже 5 місяці йде у бік Москви, звідки в 2021 році має намір вигнати Володимира Путіна. Вважає його породженням темних сил. - Gazeta.ua), що наполегливо рухається на Москву з бубном. Уже злісних ментів-шайтанів на нього наслали, щоб ті викрали його скромний авто-віз. Тепер, на підступах до Улан-Уде, шлях перегородили пропутінські палії жертовних бурятських верблюдів. Розпіарене поле "Битви екстрасенсів" ризикує перейти під контроль несистемного воїна з Якутії, який продовжує крокувати країною, як Штірліц коридорами гестапо.

Навальний - гібридний Путін, мета якого - виявити незадоволених, пересаджати їх у автозаки і переконати вкотре зіграти за правилами фашистської системи

А в цей час нещасну Любов Соболь обливають пахучими рідинами напередодні протесту 31 серпня. Її натхненник, Олексій Навальний - вже мало не виконувач всього опозиційного, - закликає 8 вересня прийти на ерзац-ділянки і "розумно проголосувати". Солодка морквина, до якої дотягнеться навіть тупий ослик, повинна легітимізувати плебісцит в зоні столичного ГУЛАГу. Представивши свій список, Олексій Анатолійович, який довго грав роль "опозиційного вождя" скидає маску і пред'являє личину системного провокатора, який закликає в'язнів піти і вибрати собі гауляйтерів, й остаточно підкоритися режиму. Це і є зрада. Виходить, що Навальний - гібридний Путін, мета якого - виявити незадоволених, пересаджати їх у автозаки і переконати вкотре зіграти за правилами фашистської системи. Як в 2013-му, коли саме Навальний забезпечив мерство Собяніну. Мабуть, ситуація така, що Альошу, цей найдорожчий проект Луб'янки, вирішили кинути в топку заради забезпечення явки лохторату 8 вересня. Тому що - ну, який він майбутній президент, коли "дідусь" невтомний і йти не збирається?

Брехня - кров системи, що циркулює заради пролонгації її життя. І кожного нового дня необхідне нове переливання брехні. Декалітрами і мегатоннами. І тільки катастрофи гібридними не бувають. Як і сама смерть, яка, не підкоряючись логіці брехні, завжди приходить по-справжньому.

Оригінал і реквізити для підтримки проекту Sotnik-TV

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Андрій Римарук Ветеран, працівник фонду "Повернись живим"
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Надія Романенко Керівниця проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Погода