Через 5 років ДНРівці визнали нашу правоту

0,28% тримають в заручниках весь Донбас

Спікер бойовиків ДНР Данило Безсонов зізнався, що лише 0,28% жителів Донбасу в 2014 році були готові взяти зброю і воювати за відокремлення від України.

"Охочих стати на захист рідної землі було не багато. Досить для певних операцій і хоч якогось опору, але не більше того. За неофіційною статистикою, в 2014 році в ополчення вступило 0,28 відсотка від усієї кількості чоловіків, які мешкали в Донецьку і Донецькій області, і за віком здатні були тримати в руках зброю. Це навіть не 1% і не 5%, а 0,28%!", - написав він у своїй статті.

Тобто, виходить, що Росія, прикриваючись цією жалюгідною жменькою бандитів, тримає в заручниках весь регіон. 0,28% диктують свою волю мільйонам жителів ОРДЛО. Ось як виглядає насправді "народна республіка".

0,28% кримінальників, які готові взяти зброю, грабувати і вбивати можна знайти в будь-якій державі

Цікаво, що українські журналісти пишуть про це з 2014 року. Але тоді наші матеріали ДНРівці називали "брехнею", "фейком", "пропагандою Сороса" і т.д. Сьогодні, через п'ять років вони визнають нашу правоту і підтверджують наші слова.

Великий привіт всім любителям поговорити про "громадянську війну в Україні". 0,28% кримінальників, які готові взяти зброю, грабувати і вбивати можна знайти в будь-якій державі. Навіть найбільш благополучній.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Віктор Вовк Громадсько-політичний діяч
Віктор Бобиренко Політолог
Ярина Матвійчук Журналіст Української служби "Голосу Америки"
Антон Мороз Фахівець із соціальної роботи ГО "Форпост"
Іраклій Джанашия Експерт з питань національної безпеки та оборони України в UIF
Погода