Через півроку нинішній парламент здаватиметься палатою лордів

Країна здає позиції, які утримувала 5 років

Виходить, 13 тисяч людей полягло, щоб Зеленський зараз здавав Україну прямо в лапи Кремлю? І щоб піпл знову повернувся до своєї звичної жуйки — з 1 липня показуватимуть "Сватів". Ну і генерал СБУ, який займався планом розгону Майдану, призначений заступником голови СБУ — це для вишеньки на торті.

13 тисяч людей загинуло, майже 2 млн залишились без домівок, щоб повернулись в країну портнови і компанія; щоб 16-річна дівчина понесла покарання за одиночний пікет проти Зеленського; щоб Кучма вів переговори з сепаратистами на їхніх умовах, а Генштаб віддав наказ "не стріляти"; щоб суд скасував назви вулиці Шухевича та проспекту Бандери; щоб недолугий Данилюк загубив, а потім знайшов спеціально обладнану кімнату в РНБО; щоб "партія", прости господи, Шарія змогла балотуватися в Раду; щоб всі колишні зрадники і "п'ята колона" весело і вдоволено потирали руки, тішачись приходом до влади "своїх".

Це — реванш. Вони чекали і дочекались нарешті.

Наші українські суди, які завжди тримали ніс по вітру, відреагували першими. Нашим судам і не потрібні спеціальні вказівки — вони все зчитують з владних губ.

Політичні зомбі з минулого пожирають наше майбутнє

Країна легко здає позиції, які утримувала всі 5 років. Політичні зомбі з минулого пожирають наше майбутнє.

І це ще партія "Слуга народу" не виграла парламентські вибори. В парламент прийдуть нові обличчя, звісно. Артист 95 кварталу Юзик, наприклад. Він балотується в Кривому Розі по 33 округу. А по 32 балотується подруга його дружини. А по 31 округу — двоюрідний брат мами Юзика. Ви розумієте, яка потужна команда зайде в Раду?

Через півроку нинішній парламент здаватиметься палатою лордів, не менше.

Валерій Пекар написав, що напередодні виборів було складено психологічний портрет Зеленського: "Не було жодного сенсу його публікувати: прихильники були заворожені, супротивники і так були проти". Валерій пише, що "один із факторів, що вплинули на рішення Зеленського йти в політику, це ресентимент, образа. Жорстка образа на несправедливість — мовні квоти і "Свати".

І можна було б знизити на таке плечима, якби не всі подальші дії.

Президентом стала закомплексована і мстива людина. І всі трабли у нас лише починаються.

Народу подобаються смішні алкоголіки, шаурма як символ Києва, жінки як бренд країни, указ про носіння шортів в офісі президента. Народу пофіг ПАРЄ і полонені моряки

І про тих, хто страшенно обурювався щодо заборони "Сватів". Серіали відображають свої цільові аудиторії. Згадайте, яким зашуганим і недолугим зображений професор університету, і яким класним здається алкоголік-слюсар, чи хто він там? Народ в більшості своїй тащиться від алкоголіка-слюсара, бо він народу ближчий, аніж університетський професор і його дружина-фіфочка.

Народу подобаються смішні алкоголіки, шаурма як символ Києва, жінки як бренд країни, указ про носіння шортів в офісі президента. Народу пофіг ПАРЄ і полонені моряки.

Народ бавиться. А що такого? Народ же втомився і хоче, щоб "всьо було харашо".

Народ не хоче помічати, що ми на всіх парах мчимося прямо в пекло.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Геннадій Друзенко Міжнародний правник
Юлія Гончар Керівниця Центру "Форпост HELP"
Володимир Горбач Політичний аналітик Інституту Євро­атлантичного співробітництва
Віктор Вовк Громадсько-політичний діяч
Віктор Бобиренко Політолог
Погода