Нова влада – це модернізована Партія регіонів

Богдан повторює тези російської пропаганди

З інтерв'ю глави президентського офісу Андрія Богдана слідує, що ситуацію на Донбасі можна врегулювати, якщо визнати за жителями регіону право говорити російською мовою і повернутися до моделі "регіональних мов" часів закону Ківалова-Колесніченка.

Це твердження чиновника повністю повторює тези російської пропаганди, яка стверджує, що "повстання" на Донбасі розпочалося через страждання через мову. Але це - брехня. На Донбасі не було ніякого повстання, а було вторгнення російських диверсантів, а потім і регулярних військ і зрада місцевих чиновників та силовиків. Ось що там було. Ось чому на звільнених територіях Донбасу ніхто не говорить, що його утискають за фактором мови.

Жителі Донбасу - такі ж русифіковані українці, як і багато інших жителів східних і південних областей країни. І завдання держави - повернути їм рідну мову, а не сприяти збереженню позицій імперії за допомогою власних законів.

Завдання держави - повернути їм рідну мову

Втім, для кого я це все пишу? Я вже й не знаю, що повинні ще сказати і зробити чиновники Зеленського, щоб українці зрозуміли: нова влада - це стара влада. Модернізована версія Партії регіонів, чиї наміри і дії призведуть до такої ж кризи і краху, як і дії їхніх попередників.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Кахабер Карелі Доктор економічних наук, експерт із земельних питань
Олеся Ольховик Психологиня ГО "Форпост"
Дарія Маслова Психолог, сімейний консультант
Євген Чирва Психотерапевт Центру "Форпост HELP"
Анна Сокур Психологиня ГО "Форпост"
Погода