Нова влада – це модернізована Партія регіонів

Богдан повторює тези російської пропаганди

З інтерв'ю глави президентського офісу Андрія Богдана слідує, що ситуацію на Донбасі можна врегулювати, якщо визнати за жителями регіону право говорити російською мовою і повернутися до моделі "регіональних мов" часів закону Ківалова-Колесніченка.

Це твердження чиновника повністю повторює тези російської пропаганди, яка стверджує, що "повстання" на Донбасі розпочалося через страждання через мову. Але це - брехня. На Донбасі не було ніякого повстання, а було вторгнення російських диверсантів, а потім і регулярних військ і зрада місцевих чиновників та силовиків. Ось що там було. Ось чому на звільнених територіях Донбасу ніхто не говорить, що його утискають за фактором мови.

Жителі Донбасу - такі ж русифіковані українці, як і багато інших жителів східних і південних областей країни. І завдання держави - повернути їм рідну мову, а не сприяти збереженню позицій імперії за допомогою власних законів.

Завдання держави - повернути їм рідну мову

Втім, для кого я це все пишу? Я вже й не знаю, що повинні ще сказати і зробити чиновники Зеленського, щоб українці зрозуміли: нова влада - це стара влада. Модернізована версія Партії регіонів, чиї наміри і дії призведуть до такої ж кризи і краху, як і дії їхніх попередників.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Марк Тіссен Оглядач видання The Washington Post
Девід Кларк Аналітик, колишній спеціальний радник по Європі в МЗС Великої Британії
Андрій Андрушків Експерт з управління, виконавчий директор Центру спільних дій
Агія Загребельська Засновниця громадського проєкту "Ліга антитрасту"
Андерс Аслунд Американський економіст