Навіщо українцям дешеві перельоти? Є ж МАУ Коломойського

Олігархові треба закінчити його особисту епоху бідності

Коломойський іде в Баришівку. По душу НБУ.

Якщо ви думали, що адміністративний суд самий божевільний в Україні, то виявилося, є ще й Баришівський. І вже два дні цей суд генерує рішення, дуже вигідні Ігорю Коломойському, але суперечать здоровому глузду, верховенству права та економічним інтересам українців.

Спочатку суд задовольнив скаргу якоїсь дами, заборонивши літати Skyup, що вигідно насамперед МАУ. Тому що МАУ проти конкуренції. І тому що лоукостери зробили перельоти в Україні набагато дешевшими, що робить МАУ збитковим. І яким шляхом завжди йде Коломойський? Прибирає конкуренцію. Ось і прибрав. За допомогою суду в Баришівці, якому поскаржилися на погане обслуговування. Може, воно і не дуже хороше. Але якщо спиратися на такий критерій, то МАУ можна було б позбавити ліцензії років 10 назад. І приводів для цього було більш ніж достатньо. Але найсправедливіший баришівський (де це?) Суд вирішує забрати ліцензію у конкурента МАУ. Хто знає, ще трохи, і може, й іноземні лоукостери суддя заборонить. Навіщо українцям ці дешеві перельоти? Адже є МАУ. І Коломойському треба закінчити його особисту епоху бідності.

Баришівський суд вирішив зруйнувати співпрацю України з МВФ і позбавити Нацбанк незалежності

Але це був тільки початок. Тепер баришівський суд (все-таки, де це?) Вирішив зруйнувати співпрацю України з МВФ і позбавити Національний банк незалежності. Заборонивши заступнику голови НБУ Катерині Рожковій виконувати свої обов'язки. Феєрично звучить формальна причина - якийсь невідомий громадянин (може, хоч знає, де ця Баришівка) вирішив, що Рожкова загрожує "добробуту" українців. І суддя вирішив його в цьому підтримати. При цьому симптоматично, що саме Рожкову вважає ворогом Коломойський. І не важливо, як взагалі це можливо - забороняти комусь працювати під таким приводом. Суддя просто прийняв таке рішення.

Незалежність НБУ - чіткий маркер для інвесторів, які щойно заспокоїлися після заяви Коломойського про дефолт і почали купувати

Рішення суду небезпечне не тільки демонстрацією всесильності Коломойського. Але і тим, що такими кроками Коломойський нівелює незалежність Національного банку. Інститут незалежного НБУ є основним елементом реформ, що проводяться Україною разом із МВФ. Незалежність НБУ - чіткий маркер для інвесторів, які щойно заспокоїлися після заяви Коломойського про дефолт і почали купувати. Якщо НБУ втратить свою незалежність - то ми втратимо програму МВФ. З усіма наслідками. І будьте впевнені, слово "Баришівка" сьогодні почнуть вимовляти навіть у Вашингтоні. І місцевий суддя прославиться. Але на нього плювати. Тим більше, судячи з усього, віза в США йому ніколи і не була потрібна. Проблема в тому, що такі ось судді з Баришівки наносять удар по економіці України.

Чи буде рішення суду виконано? Звичайно ні, НБУ подасть апеляцію. Але це перший крок по шляху знищення незалежності НБУ. І його вже зробили.

Навіщо атакувати Нацбанк і конкурентів МАУ через один і той же суд? Це ж "палево". Чи вже можна не приховувати?

І найважче зрозуміти, навіщо таке робити. Навіщо атакувати Нацбанк і конкурентів МАУ через один і той же суд? Це ж "палево". Може, хоч для пристойності прикрилися б? Чи вже можна не приховувати.

І чорт забирай, зупиніть хтось цей шалений судовий принтер. Може, президенту варто з'їздити в Баришівку і виступити там з промовою, що він не має наміру тиснути на цей суд? Зрештою, тоді ми всі дізнаємося, де ж ця Баришівка. І може, вдасться прикрити цю вільну судову зону. Зону безмежних можливостей. Коломойського.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Світлана Фус Дієтолог
Микола Несенюк Журналіст
Ольга Решетилова Координаторка Медійної ініціативи за права людини
Любов Морозова Музикознавиця
Петро Кралюк Філософ
Погода