Якщо "кварталівці" не готові до змін у своєму бізнесі, то не буде їх і в країні

Реформи – це завжди боляче

"95 кварталові" і його лідерам важливо вже сьогодні усвідомити: якщо їхня гумористична продукція потрібна лише в колишньому Союзі і вони не збираються з нею переорієнтовуватися на українського, європейського й американського споживача й не мають амбіцій бути купленими, наприклад, Netflix, а не, прости Господи, "Яндексом", то це ніякі не інновації, а старе совкове собаче лайно, що не потрібне у світі нікому, крім особливої категорії ментальних калік, які за совдепу хавали плаский "дозволений сміх" від КВН і різної пєтросянщини, а тепер-от і "крадений".

Якщо їхня гумористична продукція потрібна лише в колишньому Союзі, то це ніякі не інновації, а старе совкове собаче лайно

Якщо вони не почнуть круті й незворотні зміни зі свого бізнесу, то не почнуть нічого і з країною. А отже, їм уже сьогодні треба починати з себе. Тобто або розганяти свій штат і набирати нових творців (як варіант – купувати на тому ж таки Заході нові або випробувані формати), або самоліквідуватись як бізнесовій одиниці. Розумію, це боляче – накатані схеми, фантомні болі, інерція, солодка вата спільного простору... Але реформи – це завжди боляче. Нічого не вдієш – треба колись починати. Це не цукерки "Шалена бджілка", а справа шаленої державної ваги.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Геннадій Друзенко Міжнародний правник
Юлія Гончар Керівниця Центру "Форпост HELP"
Володимир Горбач Політичний аналітик Інституту Євро­атлантичного співробітництва
Віктор Вовк Громадсько-політичний діяч
Віктор Бобиренко Політолог
Погода