Кремль запустив процес ліквідації Росії

Чиновники застигли "на валізах". Але до Шереметьєво доїдуть не всі

Географії протестів у Росії судилося розростатися, на думку соціологів. Люди втомилися від безнадії. Симптоматика "стабільно погано" - це майже діагноз. Після путінівщини реформами не відбутися, бо революційних змін вимагає кожна сфера: освіта і медицина, економіка і політика. Всі ці ниточки вимог одного разу намотаються в єдиний клубок і покотяться по громадському схилу, наростаючи, як сніговий ком. Нинішній режим не просто не здатний на реформи - він стер це поняття зовсім, замінивши його "нацпроектами", а попросту - розпилом бюджетних грошей.

Країну треба закривати, причому - в прискореному режимі. Але технологій немає, кадрів - теж, управлінський апарат заточений на брехливі доповіді, Росстат бреше про зростання промисловості в 16 разів, включивши всі можливі важелі маніпуляцій. Потрібно: терміново відрізати країну від Інтернету, а США тисне на китайські компанії, і ось уже спец-вбивця Луговий заявляє: "Нашій країні треба зайнятися створенням власної операційної системи для смартфонів". Чайний напій він вже створив і напоїв ним Литвиненка. Тепер візьметься за інтернет. Луговому однаково, що або кого знищувати - покажіть йому об'єкт, і він ліквідує його ефективно.

Запекла суперечка з природою призводить тільки до деградації і вмирання. Неможливо протистояти природному процесу розвитку, це - шлях у глухий кут. Але Кремль поставив завдання продовжити життя луб'янського мутанта - за всяку ціну, хай навіть вона дорівнюватиме ціні самої Росії. З іншого боку, система настільки ненажерлива, що постійно вимагає збільшення "пайки за лояльність", щоб автоматично не піти в рознос.

Депутати буквально "сидять на валізах", і тільки чекають, коли все обвалиться

У Держдумі панують "чемоданні настрої", і вже не перший рік. Депутати буквально "сидять на валізах", і тільки чекають, коли все обвалиться. У цьому сенсі заява віце-спікера Ігоря Лебедєва про виявлення "пустот" в будівлі на Охотному ряду виглядає особливо символічно. Але всі ці "натискувачі кнопок" бояться аж ніяк не того, що проваляться крізь землю, їх лякає раптовість стихії, здатної знести путінську будівлю. А чекають вони лише тому, що не в силах зупинитися: грошей дуже багато, і хочеться хапнути ще і ще. До останньої секунди вони - в частці і в справі. Така ціна ризику: коли пірнаєш в кремлівський шоколад - не бійся потонути в лайні. А при Володимирі Путіні такий результат цілком логічний. Весь цей творчий гадючник до системного обвалення ще змусить росіян здригнутися, і не раз.

Тих, хто виявить бажання чинити опір, чекає доля "підозрюваних в тероризмі", без суду розстріляних в Кольчугіно

По-перше, готується "подарунок" автомобілістам у вигляді "Податку на екологічність" - прямо як в Європі. Адже зрозуміло, що сміттєспалювальні заводи корисні для ваших легенів, а автомобільні вихлопи - отрута. Це від ваших вихлопів задихається країна, а не від сміттєвих полігонів і труб, що димлять. По-друге, гряде інвентаризація приватних господарств, і "віджимання" ділянок разом з дачами. Ви ще стоїте в три погибелі на городах? Садіть картопельку, поки вас не посадили. А тих, хто виявить бажання чинити опір, чекає доля "підозрюваних в тероризмі", без суду розстріляних в Кольчугіно Владимирської області. У подібній "боротьбі з терором" путінські силовики набили руку на Північному Кавказі - в Дагестані і Чечні, і ось настав час перенести цей багатий досвід на всю Росію. "Вас не торкнулося? - Вони йдуть до вас". А ще - до тих, хто недооформлював з різних причин свої гаражі. Нудьгувати не доведеться, бо причини для вибухів невдоволення закладені в самих законопроектах. Як і було сказано: "Система - рак, який пожирає організм". З тією лише різницею, що її ракові клітини сподіваються в "годину ікс" відділитися і метнутися, як ікра, розчинившись в бурхливому потоці…

А поки Кремль розігрує один спектакль за іншим - в рамках антикорупційного шоу. У екс-міністра Абизова під час обшуку знайшли наркотики! Це ви у МЗС не шукали. Досить понюхати шаровари Лаврова, і піднесений настрій забезпечено. У полковника ФСБ Черкаліна вилучили 12 млрд рублів! І це - сущі копійки, з огляду на той масив грошей, які обертаються в сфері фінансових "випарів" в момент ліквідації банків. Та що банки - тут сама країна перебуває в процесі ліквідації, і бенефіціарами цього процесу є ті деякі "щасливчики", яким вдалося вхопитися за штурвал російського "Титаніка". Що не згорить - то потоне. В Омську вирішили утопити ділянку недобудованого метро. При цьому в будівництво вже вклали майже 13 млрд рублів - трохи більше, ніж було знайдено в засіках Черкаліна. Але це ж - копійки! - як і було сказано вище. Наказано втопити - і кінці у воду.

Екс-сенатор Арашуков, котрий нудиться в СІЗО, заявив, що, якби він знав, в яких умовах утримують ув'язнених - він голосував би зовсім за інші закони. Але тільки революція дозволить вийти на свободу всім росіянам, які перебувають сьогодні на правах бесконвойників. Проблема лише в тому, що табірна адміністрація не бажає змінювати свій нинішній статус на статус в'язнів. Але Арашукова посадили свої, а цих хто посадить?

Навіть нафтова голка - і та погнулася, і одна за одною країни виставляють Росії значні рахунки за брудну нафту

Заступник міністра МВС Аркадій Гостєв б'є на сполох: рівень життя російських поліцейських падає. Але розмір їхнього забезпечення поки дозволяє тримати в руках кийки і знаходити сили для розгону протестуючих, заглушаючи собачим гавканням голос совісті.

Злодійська рука Кремля вкрала у народу пенсії, мимоволі посіявши зерно невдоволення. Всеросійський Лох продирає очі. Набіулліна повідомляє, що "не треба боятися дефолту", а економісти передрікають неминуче падіння рубля вже цього літа. Навіть нафтова голка - і та погнулася, і одна за одною країни виставляють Росії значні рахунки за брудну нафту. А вона і так платить: мінімум - по 80 млн доларів на добу.

Диван переморгується з холодильником. Чиновники застигли "на валізах". Але до Шереметьєво доїдуть не всі...

Оригінал і реквізити для підтримки проекту Sotnik-TV

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Микола Несенюк Журналіст
Ольга Решетилова Координаторка Медійної ініціативи за права людини
Любов Морозова Музикознавиця
Петро Кралюк Філософ
Світлана Сіщук Журналіст Української служби "Голосу Америки"
Погода