Кремль запустив процес ліквідації Росії

Чиновники застигли "на валізах". Але до Шереметьєво доїдуть не всі

Географії протестів у Росії судилося розростатися, на думку соціологів. Люди втомилися від безнадії. Симптоматика "стабільно погано" - це майже діагноз. Після путінівщини реформами не відбутися, бо революційних змін вимагає кожна сфера: освіта і медицина, економіка і політика. Всі ці ниточки вимог одного разу намотаються в єдиний клубок і покотяться по громадському схилу, наростаючи, як сніговий ком. Нинішній режим не просто не здатний на реформи - він стер це поняття зовсім, замінивши його "нацпроектами", а попросту - розпилом бюджетних грошей.

Країну треба закривати, причому - в прискореному режимі. Але технологій немає, кадрів - теж, управлінський апарат заточений на брехливі доповіді, Росстат бреше про зростання промисловості в 16 разів, включивши всі можливі важелі маніпуляцій. Потрібно: терміново відрізати країну від Інтернету, а США тисне на китайські компанії, і ось уже спец-вбивця Луговий заявляє: "Нашій країні треба зайнятися створенням власної операційної системи для смартфонів". Чайний напій він вже створив і напоїв ним Литвиненка. Тепер візьметься за інтернет. Луговому однаково, що або кого знищувати - покажіть йому об'єкт, і він ліквідує його ефективно.

Запекла суперечка з природою призводить тільки до деградації і вмирання. Неможливо протистояти природному процесу розвитку, це - шлях у глухий кут. Але Кремль поставив завдання продовжити життя луб'янського мутанта - за всяку ціну, хай навіть вона дорівнюватиме ціні самої Росії. З іншого боку, система настільки ненажерлива, що постійно вимагає збільшення "пайки за лояльність", щоб автоматично не піти в рознос.

Депутати буквально "сидять на валізах", і тільки чекають, коли все обвалиться

У Держдумі панують "чемоданні настрої", і вже не перший рік. Депутати буквально "сидять на валізах", і тільки чекають, коли все обвалиться. У цьому сенсі заява віце-спікера Ігоря Лебедєва про виявлення "пустот" в будівлі на Охотному ряду виглядає особливо символічно. Але всі ці "натискувачі кнопок" бояться аж ніяк не того, що проваляться крізь землю, їх лякає раптовість стихії, здатної знести путінську будівлю. А чекають вони лише тому, що не в силах зупинитися: грошей дуже багато, і хочеться хапнути ще і ще. До останньої секунди вони - в частці і в справі. Така ціна ризику: коли пірнаєш в кремлівський шоколад - не бійся потонути в лайні. А при Володимирі Путіні такий результат цілком логічний. Весь цей творчий гадючник до системного обвалення ще змусить росіян здригнутися, і не раз.

Тих, хто виявить бажання чинити опір, чекає доля "підозрюваних в тероризмі", без суду розстріляних в Кольчугіно

По-перше, готується "подарунок" автомобілістам у вигляді "Податку на екологічність" - прямо як в Європі. Адже зрозуміло, що сміттєспалювальні заводи корисні для ваших легенів, а автомобільні вихлопи - отрута. Це від ваших вихлопів задихається країна, а не від сміттєвих полігонів і труб, що димлять. По-друге, гряде інвентаризація приватних господарств, і "віджимання" ділянок разом з дачами. Ви ще стоїте в три погибелі на городах? Садіть картопельку, поки вас не посадили. А тих, хто виявить бажання чинити опір, чекає доля "підозрюваних в тероризмі", без суду розстріляних в Кольчугіно Владимирської області. У подібній "боротьбі з терором" путінські силовики набили руку на Північному Кавказі - в Дагестані і Чечні, і ось настав час перенести цей багатий досвід на всю Росію. "Вас не торкнулося? - Вони йдуть до вас". А ще - до тих, хто недооформлював з різних причин свої гаражі. Нудьгувати не доведеться, бо причини для вибухів невдоволення закладені в самих законопроектах. Як і було сказано: "Система - рак, який пожирає організм". З тією лише різницею, що її ракові клітини сподіваються в "годину ікс" відділитися і метнутися, як ікра, розчинившись в бурхливому потоці…

А поки Кремль розігрує один спектакль за іншим - в рамках антикорупційного шоу. У екс-міністра Абизова під час обшуку знайшли наркотики! Це ви у МЗС не шукали. Досить понюхати шаровари Лаврова, і піднесений настрій забезпечено. У полковника ФСБ Черкаліна вилучили 12 млрд рублів! І це - сущі копійки, з огляду на той масив грошей, які обертаються в сфері фінансових "випарів" в момент ліквідації банків. Та що банки - тут сама країна перебуває в процесі ліквідації, і бенефіціарами цього процесу є ті деякі "щасливчики", яким вдалося вхопитися за штурвал російського "Титаніка". Що не згорить - то потоне. В Омську вирішили утопити ділянку недобудованого метро. При цьому в будівництво вже вклали майже 13 млрд рублів - трохи більше, ніж було знайдено в засіках Черкаліна. Але це ж - копійки! - як і було сказано вище. Наказано втопити - і кінці у воду.

Екс-сенатор Арашуков, котрий нудиться в СІЗО, заявив, що, якби він знав, в яких умовах утримують ув'язнених - він голосував би зовсім за інші закони. Але тільки революція дозволить вийти на свободу всім росіянам, які перебувають сьогодні на правах бесконвойників. Проблема лише в тому, що табірна адміністрація не бажає змінювати свій нинішній статус на статус в'язнів. Але Арашукова посадили свої, а цих хто посадить?

Навіть нафтова голка - і та погнулася, і одна за одною країни виставляють Росії значні рахунки за брудну нафту

Заступник міністра МВС Аркадій Гостєв б'є на сполох: рівень життя російських поліцейських падає. Але розмір їхнього забезпечення поки дозволяє тримати в руках кийки і знаходити сили для розгону протестуючих, заглушаючи собачим гавканням голос совісті.

Злодійська рука Кремля вкрала у народу пенсії, мимоволі посіявши зерно невдоволення. Всеросійський Лох продирає очі. Набіулліна повідомляє, що "не треба боятися дефолту", а економісти передрікають неминуче падіння рубля вже цього літа. Навіть нафтова голка - і та погнулася, і одна за одною країни виставляють Росії значні рахунки за брудну нафту. А вона і так платить: мінімум - по 80 млн доларів на добу.

Диван переморгується з холодильником. Чиновники застигли "на валізах". Але до Шереметьєво доїдуть не всі...

Оригінал і реквізити для підтримки проекту Sotnik-TV

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Олександр Лієв Голова Асоціації індустрії гостинності України
Олексій Арестович Військовий експерт
Сергій Сингаївський Письменник, перекладач
Погода