Нажився на війні, відкрив копанку і погубив 17 осіб. Ось така еліта ЛНР

І ніхто нічого не зможе зробити

Одним із співвласників міні-шахти "Східкарбон", на якій 25 квітня загинули 17 осіб, виявився головлікар Луганської клінічної лікарні Олег Вольман.

У лютому 2017-го Вольман погорів на крадіжці ліків з гуманітарної допомоги в особливо великих розмірах. Тоді так звана "прокуратура ЛНР" виявила в підвалах лікарні замуровані схрони, забиті краденими медикаментами. Сюжет про це показували на всіх луганських каналах, і сьогодні це відео також є в мережі. Вольмана тоді затримали, але він симулював інсульт, щоб не потрапити в СІЗО.

Однак, вже в грудні 2017 року, відразу після перевороту в угрупованні ЛНР і повалення її лідера Ігоря Плотницького, Олег Вольман повернувся на посаду головлікаря Луганської клінічної лікарні. Будь-яких пояснень з цього приводу в ЗМІ, підконтрольних ЛНР, не з'явилося. Ніяких питань щодо виявлених схронів з награбованими ліками Олегу Вольману більше не задавали.

Виручені від продажу награбованих ліків гроші він ймовірно і інвестував у цю злощасну шахту, яка з 2014 року не працювала, але була запущена щойно Вольман повернувся на посаду головлікаря і відмазався від в'язниці.

Незважаючи на те, що люди працювали в диких умовах, без дотримання техніки безпеки і датчиків метану, за трагедію ніхто не відповість

Ось така еліта у "молодої республіки". Нажився на війні, вкрав гуманітарні медикаменти, відкрив копанку з безправною робочою силою, погубив 17 осіб. І ніхто нічого не зможе зробити.

Ніякого покарання за загибель шахтарів Вольман, звичайно ж, не понесе. Незважаючи на те, що люди працювали в диких умовах, без дотримання техніки безпеки і датчиків метану, за трагедію ніхто не відповість. Як зазвичай буває в таких випадках, звалять всю провину на небіжчиків і розкажуть, що хтось курив у забої.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Надія Романенко Керівниця проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Тарас Антипович Письменник, сценарист
Погода