Путінська хвиля еміграції – контрольний постріл в мозок Росії

Їдьте, рятуйте дітей. Не дайте потворі зжерти їх і себе

У мережі багато груп на тему "як звалити з Росії" і, власне, куди. Народ їде - кращий, думаючий, що прагне відбутися і пожити по-людськи, якщо вже батьківщина перетворилася на потвору. Чесно зізнатися - я і сам нормальних людей закликаю до даного виду порятунку. Адже якщо повноцінне життя неможливе - не варто мучитися і підтримувати його видимість. Путінська хвиля еміграції - контрольний постріл в мозок Росії, який зробив Путін разом зі своєю бандитською зграєю. З країни витікає остання жива кров, залишаючи в ній лише трупну рідину.

Росія згниє саме завдяки тому, що в ній не залишиться живих людей

Я ненавиджу путіністів саме за це планомірне і розважливе вбивство моєї країни. Зрозуміло, що Путіна є за що судити і стратити крім цього: за вибухи будинків і війну в Чечні, за "Курськ", "Норд-Ост" і Беслан, за численні вбивства і анексії чужих територій, за війну з Україною, за бомбардування в Сирії, за, за, за...

Але ось це вихолощення власного населення, його розтління, зубожіння, це гопницьке примітивне "не подобається - вали!", яке підхопили пропагандисти і співуни всіх мастей... Це - останнє фатальне дійство путіністів. Росія згниє саме завдяки тому, що в ній не залишиться живих людей. Дикуни та мародери - ось і все, що буде ворушитися, як личинки, на цьому гниючому тілі.

- А як же ми, хто не виїхали? Не скидайте нас з рахунків!

Відповідаю: "Якщо ви за ці 20 років нічого не зробили - тепер тим більше не зможете. Останні їдуть. Пакують валізи і купують квитки. Останні. Ні з ким буде навіть помріяти про зміни, не кажучи вже про те, щоб їх здійснити. Змиріться. Доживайте. І - так: це не Путін переміг, а ваш власний страх в обнімку з інфантилізмом здобув нищівну перемогу".

Охлос так і буде звично носитися то з одним вождем, то - з іншим. Скрутить голову остогидлому - негайно знайде і полюбить іншого

Звичайно, Путін буде проклятий, але практичного толку від цього ніякого, бо ментальність населення не зміниться однаково. Охлос так і буде звично носитися то з одним вождем, то - з іншим. Скрутить голову остогидлому - негайно знайде і полюбить іншого. Просто він такий. І поки не вимре - не заспокоїться. Він століттями самому собі морочив голову, а в ХХ столітті, з урахуванням технологій, почав каламутити воду в рамках всього людства. Тепер ось ядерним мотлохом трясе, погрожуючи всім підряд: ну, і що, що іржавий? В рай, якщо що, відправить!

І, внутрішньо оплакуючи неминучу кончину моєї батьківщини, я не припиняю закликати тих, співвітчизників, які ще залишилися в живих: їдьте, рятуйте дітей, не дайте потворі зжерти їх і себе. Це - найкраще, що ви можете зробити, як не дивно, для тієї ж вмираючої країни. Може, хоча б на чужині вам вдасться зберегти культуру і мову, що гине, та все більше мімікрує під матірну "феню".

Якщо що, цей текст не є рекламою груп по еміграції...

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Надія Романенко Керівниця проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Тарас Антипович Письменник, сценарист
Погода