Путін зачитав вирок Російській Федерації

Бідність і гонка озброєнь – дві необхідні складові, які визначили крах Радянського Союзу

У роки правління в Радянському Союзі Микити Хрущова, коли амбітний перший секретар ЦК КПРС поставив перед співвітчизниками завдання наздогнати і перегнати Америку, дотепники придумали класичний анекдот

Вони пояснювали, чому при своїх "вражаючих успіхах" Радянський Союз все ж не хоче перегнати США - щоб не було видно його голої дупи, - пише Віталій Портников для espreso.tv.

Саме цей образ - "великої держави" з голою дупою згадався, коли я слухав послання російського президента Володимира Путіна Федеральним зборам Росії. Воно складалося з двох частин. Перша була присвячена бідності росіян і необхідності боротьби з цим ганебним явищем. А друга - це перерахування сучасної зброї, якою голозада Росія збирається налякати цивілізований світ, всі ці "Сармати", "Авангарди", "Пересвєти", "Кинджали" і інша погань. І те, що відмова від суперництва з Америкою у військовій галузі і визнання реальної ролі Росії в сучасному світі - найпряміший шлях для подолання бідності, чомусь не спадає на думку ані Володимиру Путіну, ані його співгромадянам.

Послання Путіна свідчить про те, що він попався

Бідність і гонка озброєнь - дві необхідні складові, які визначили крах Радянського Союзу. Уже доводилося писати, що без бідності і без втягування Кремля у новий цикл гонки озброєнь, який повинен сконцентрувати всі ресурси і залишити населення без жодних соціальних перспектив, нічого не вийде. Послання Путіна свідчить про те, що він попався. Що він зрозумів, наскільки серйозною є небезпека бідності і соціального краху, але не зміг зробити правильних висновків і залишився прихильником гонки озброєнь і витрати величезних коштів на армію - коштів, яких Росія просто не має.

Сьогодні у Гостинному дворі Володимир Путін зачитав не послання Федеральним зборам, а вирок собі і своїй державі.

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Кахабер Карелі Доктор економічних наук, експерт із земельних питань
Олеся Ольховик Психологиня ГО "Форпост"
Дарія Маслова Психолог, сімейний консультант
Євген Чирва Психотерапевт Центру "Форпост HELP"
Анна Сокур Психологиня ГО "Форпост"
Погода