Донецьк іде на дно

Зовсім перестали доглядати за будинками і підтримувати інфраструктуру

Продовжую спостерігати за тим, як йде на дно моє рідне і колись успішне місто. Де рівень життя був одним з найвищих в Україні, а разом з ним і весь регіон.

З початку січня постійно з'являються новини про те, як в ОРДЛО під вагою снігу провалюються дахи і руйнуються заводські цехи. Тільки за останній час - два смертельні випадки. Спочатку проваленим дахом вбило робітницю цеху Дебальцівського заводу металургійного машинобудування (кажуть, там зараз фасують палені сигарети). А 28 січня розвалився цех Горлівського машзаводу, в якому теж загинув робітник. В українські часи за всіх тодішніх проблем Донбасу не було такого, щоб все валилося в таких масштабах. Очевидно, зовсім перестали доглядати за будинками і підтримувати інфраструктуру, зовсім перестали чистити сніг (немає грошей), і в результаті - вже кілька смертей.

Пишуть і про катастрофічну ситуацію в Донелектроавтотрансі. Бракує близько 200 водіїв трамваїв і тролейбусів у Донецьку. І зрозуміло, чому не вистачає. На сайті електротрансу можна подивитися рівень зарплат. Водіям платять сьогодні 8-9 тис. рублів. Це десь 3,8 - 4,4 тис. грн. Дійсно, катастрофа.

Для порівняння, в Краматорську сьогодні зарплата водіїв тролейбусів від 7,5 до 11 тис. грн.

У Краматорську, який раніше був в області на третіх ролях, сьогодні рівень зарплат вдвічі вищий, ніж в Донецьку

У Краматорську, який раніше був в області на третіх ролях, сьогодні рівень зарплат вдвічі вищий, ніж в Донецьку! Хто міг уявити собі таке раніше?

Особливо мені подобається, коли в коментарі приходять прихильники ЛДНР і пишуть - зате у нас комуналка дешева, платити не треба! Так, дешева, не питання. Тільки в цьому випадку потрібно писати і про зворотній бік цієї дешевизни. Неприбране сміття, що гниє, дахи протікають, сніг не чистять, віялові відключення електрики, перебої з водою.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Надія Романенко Керівниця проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Тарас Антипович Письменник, сценарист
Погода