Кремль націлився на чергові українські території

Подарунки дідуся Вована

Дідусь старий, але він не піде, поки не почне ходити під себе. А ще у нього хороша пам'ять. Він поіменно згадає всіх, хто приповзав до нього з низьким проханням піти від великих справ. Він - месія, і будь-хто, хто спробує перешкодити його історичній місії, буде знищений.

Пообіцяти щось він пообіцяв, але Сталін теж свого часу кректав по-старечому: "Пора б і на спокій. Старий я став, про мемуаристику час подумати", а сам поглядав на всі боки: у кого там очі загорілися? Велику чистку вусатому людоїда завадила провести стара з косою. Прийшла в обнімку з Чейн-Стоксом і перервала дихання, залишивши подихати на обмоченном килимку. Але Путін мочитися не збирається: він планує мочити.

Військове загострення в Керченській протоці не вигідне Порошенку. Єдиний вигодонабувач від цієї стрілянини з тараном - Путін

Військове загострення в Керченській протоці не вигідне Порошенку. Єдиний вигодонабувач від цієї стрілянини з тараном - Путін, націлився на відторгнення чергових українських територій. Його план - відтіснити Україну від Азовського і Чорного морів, відрубати Харківську і Дніпропетровську області. Витівка "тітушні" в Одесі з побиттям депутата Анатолія Гриценка - також результат "розігріву ситуації", і в Кремлі планують довести її до хаотичної. Поки Путін сидить на троні - забудьте про мир в Україні. Вона так і буде палахкотіти, підпалювана зовні і грошима для продажного олігархату зсередини.

План - відтіснити Україну від Азовського і Чорного морів. І відрубати Харківську і Дніпропетровську області

Найбільше плюгавого старця хвилює питання: чи вистачить коштів для утримання персональної влади? Нафта невблаганно повзе вниз, і величезні гроші кинуті на утримання рубля. Путін особисто намалював цифри, вище яких рубль підніматися не повинен: 67 за долар, 76 - за євро. Набіулліна крутить Центробанківське фуете з останніх сил, але фонди-то не гумові. Нафтові магнати з'явилися до "царя" і накотили на нього бочку: "Роби що хочеш, батюшка, але ось ця сама бочка повинна коштувати 80, і ніяк не менше. Інакше - твої олігархічні вівці охляли, а хронічна нестача кормів змусить їх скинути овечі шкури, під якими ховаються "самі знаєте, хто". І в цій ситуації, царю, ніхто не зарадить - ні Бог, ні Трамп, ні Золотов, у якого і так розгорілася міжвідомча війна з ГРУ. Недарма ж своїх орлят літати вчив над кремлівськими баштами".

Ізраїль ломиться на європейський ринок зі своїм газом. Росія від своєї 40% частки поставок втратить половину

І варто було піти нафтососущим, як слідом приперлися ті, що дишуть газом, і вказали самодержцю на Ізраїль, який ломиться на європейський ринок зі своїм газом. І якщо це станеться - Росія від своєї 40% частки поставок втратить половину, що буде рівнозначно якщо не смерті самих "газозварників", то вже населенню - точно, бо на внутрішньому ринку ціни накрутили до такого рівня, при якому набагато простіше - відразу в рай.

Росіянам вже щосили дають практичні поради по телевізору: як пережити "ворожу блокаду". Програма "Доброго ранку" на Першому каналі вивела в ефір маркетолога Максима Маклая, який порадив ходити магазинами без дітей, щоб нащадки нічого не клянчили, в супермаркеті купувати товари тільки з нижніх полиць і виключно вітчизняні. Більше пальмового масла - ширша морда, більше горілки - ширша печінка. Пора також відмовитися від ковбаси, використовуючи замість неї запечене м'ясо. Ялинкові іграшки - дерев'яні - краще виготовити своїми руками, навіть якщо вони ростуть з дупи. Прикрасьте ними на новий рік кімнатні рослини. Фікус кращий за ялинку, він живий, і можна потім не викидати, а використовувати за новорічним призначенням щорічно - поки не минуть "роки суворих випробувань".

Магазинні пакети можна і випрати, а не купувати щоразу нові. До речі, прати краще вночі, коли електрика дешевша. Так переможемо, виживемо

Магазинні пакети можна і випрати, а не купувати щоразу нові. До речі, прати краще вночі, коли електрика дешевша. Так переможемо, виживемо при свічках. Що, в принципі, логічно, якщо вже відповзаємо в глибоку печеру геть від цивілізації. І взагалі: багато жерти - тільки зуби сточувати, тим паче їжа обіцяє подорожчати від 17% до 32%. Ляже на полицю і переможно повідомить: "Подорожчала я, тепер ходи і облизуйся, але слину не ковтай, а плюнь у бік Заходу. А дітлахам скажи, щоб вчилися писати листи батькові на фронт, бо війна скоро, від окопів не відкрутишся".

Населення Росії в предшоковом стані. Очікування, що Захід послабить економічний тиск, випарувалися. Всі чекають подальших потрясінь. І якщо для Путіна головне завдання - умовити Саудівську Аравію підвищити ціни на нафту і зустрітися з Трампом на полях саміту "Великої двадцятки", то для росіян питання виживання стало найпершим. Путін виживає поодинці, а росіяни - цілими сім'ями. Державна газонокосарка ріже їх нещадно, як траву на полі для олігархічного гольфу. Погляди нещасних "кульбаб" вгору: "Не ріж нас, годувальник, прямо зараз, завтра ми ще придамося як силос для твоїх опричників!".

У Путіна часу мало. Він націлився на тих, хто підштовхує його до відходу з політичної сцени

Але у Путіна часу мало. Він націлився на тих, хто підштовхує його до відходу з політичної сцени. Недарма в ЗМІ все частіше з'являються зливи компромату на вчорашніх улюбленців долі - єдиноросів. Творець "єдросовського" смітника Шойгу вже отримав завдання зліпити нову партію під чергові глобальні завдання, поставлені Путіним. Причому, в цю зграю остогидла "єдросня" вже не потрапить. "Спасителю Росії" потрібні нові обличчя. Він жадає позбутися всіх, хто мав сумніви в тяжку епоху. А найвідданіші вже отримують нагороди разом із царським благословенням - як Усманов зі своєю жіночкою, котра справно поставляє молодих і гнучких витівниць для кремлівського борделя.

Новий рік обіцяє бути суворим не по-дитячому. І дідусь Мороз прийде не до всіх. А до кого заявиться - той завиє від подарунків так, що Снігуроньку винесуть ногами вперед.

Реквізити для підтримки проекту Sotnik-TV і текст оригіналу - в Facebook

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Надія Романенко Керівниця проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Тарас Антипович Письменник, сценарист
Погода