Такого приниження російська розвідка ще не знала

На наших очах розігрується найсмішніший і найжахливіший фарс у виконанні російських спецслужб

Якщо в 1940-1980 роках радянські спецслужби провели ряд блискучих операцій проти західних розвідок, згадаємо ту ж "кембриджську п'ятірку", то сьогодні весь світ став свідком тотального приниження і знищення їхнього престижу.

Боширов-Чепіга і його побратим з ганьби "Петров", справжнє прізвище якого ще належить встановити, є квінтесенцією сучасного падіння російської розвідки. Можна прославитися підступним і жорстким, але бути посміховиськом всієї світової розвідувальної спільноти в нинішньому вигляді - такого приниження російська розвідка ніколи не знала.

Як і у випадку з розкриттям групи Анни Чапман (російська шпигунка, яку разом з іншими громадянами РФ депортували із США у липні 2010 року. - ред.), коли виявилося що в якості елітного підрозділу розвідки - нелегалів - були відправлені представники "золотої молоді" з метою не шукати секрети, а відриватися на Заході, "Боширов" і "Петров" - це нинішнє обличчя російських спецслужб.

"Боширов" і "Петров" - це нинішнє обличчя російських спецслужб

Чапман, до речі, після висилки з США, всіляко намагалася потрапити до Великобританії, а не повернутися в матінку Росію до рідних балалайки і ведмедів. Шкода тільки, що британська влада позбавили її громадянства і не пустили на свою територію. Така підлість англійців стала для Чапман справжнім потрясінням. Після повернення додому нелегалка стала ведучою програми "Анна Чапман і її чоловіки" на REN TV. Для Чепіги після його неоднозначного інтерв'ю з "Петровим", мабуть, належить знайти себе в схожому форматі "Чепіга і його чоловіки". Благо досвід є.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Віктор Чумак Правник, колишній заступник генпрокурора
Андрій Римарук Ветеран, працівник фонду "Повернись живим"
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Погода