Звільнимо Донбас і повернемо Крим, коли Росія приповзе за грошима

"Русский мир" вивітрюється з України, але продовжує правити бал у Москві

Те, що відбувається в Росії, безумовно прекрасно. Особливо, якщо дивитися на це збоку.

Глава Росгвардії Віктор Золотов вийшов в ефір і мовою підворіття пообіцяв "зробити відбивну" з Навального, якщо той посміє і далі розслідувати корупцію цього самого гопника. При цьому гопник схожий на невдалого клона Путіна. Напевно, це додає йому балів у московській ієрархії.

З огляду на те, що гопник одночасно був охоронцем Путіна і другом тамбовських, до того ж таким другом, що навіть на похорон авторитетного товариша прийти не побоявся, то він може і відбивну зробити, і корупцією продовжити займатися. Он навіть Скрипаля хотіли вбити не за те, що він зрадник батьківщини, а за те, що допомагав розслідувати справи цих самих тамбовських в Іспанії. Так що гопник може і виконати обіцянку.

Гопник схожий на невдалого клона Путіна. Напевно, це додає йому балів у московській ієрархії

Та вже й не важливо. Важливо, що це вважається нормальним. Коли у тебе гопник відповідає за силове відомство вищого рівня і напевно входить до близького кола Путіна. В Україні багато проблем зі слабкими інститутами і корупцією, але уявити подібне вже неможливо. Хоча за часів Януковича могло зійти з рук, але тепер суспільство не дозволить Авакову або його посіпакам так спілкуватися.

Щоправда, суспільство поки дозволяє Авакову і його посіпакам торгувати рюкзаками для національної гвардії і потім зливати справи про їхню корупцію. Але, по-перше, уявити справи проти гопника з Росгвардії або його сина неможливо апріорі. А по-друге, зливають справи через Холодницького і суди все-таки сором'язливо і нишком. Так що "русский мир" поступово вивітрюється з України. І поки в Україні поєднується одночасно і високий рівень корупції і прозорість. Але довго поєднуватися вони не зможуть. Хтось має перемогти. І нам треба зробити все, щоб "русский мир", а корупція – це його обов'язкова скрепа, остаточно програв.

"Русский мир" продовжує правити бал у Москві. З його хамством, насильством і скріпами

Але "русский мир" продовжує правити бал у Москві. З його хамством, насильством і скріпами. Таке враження, що цей гопник Путіна, щоб два рази не вставати, заодно писав відповідь-аналіз про те, що американці просвердлили їм дірку в космічному кораблі. Якраз його інтелектуальний рівень. І заодно він же придумав ідею, що Захарченка вбив ІДІЛовець, якого найняли СБУ і "Правий сектор" (50 на 50, чи що?). Шкода, тут про американців забули.

Колективний гопник. Інтелектуальна деградація, притаманна радянській еліті. Помножена на те, що в радянській еліті були не гопники, а просто старі партійні функціонери, які вміють тільки лизати зади і бухати.

Такий розклад на руку Україні. Більше пекла у твого ворога – краще тобі. Тим більше, наше протистояння з Росією на поточному етапі – це протистояння економік. Чия економіка витримає довше.

Наше протистояння з Росією на поточному етапі – це протистояння економік

Найприкріше, що всі ці гопники при владі в Росії поки вдало поєднуються з хорошим менеджментом в економіці. А це дає можливість гопникам продовжувати в тому ж дусі. І головне питання – до яких пір? Коли вони зірвуться. Адже поки поєднуються разом два абсолютно різні світи. Гарвардські хлопчики і гопники.

Гарвардські хлопчики добре вивчили уроки криз, які завалили СРСР, потім били по Росії, а тепер ведуть зразкову економічну політику. Настільки зразкову, наскільки дозволяють гопники, які нариваються раз по раз на санкції і лякають інвесторів і кредиторів. Відтік капіталу в Росії в цьому році зріс у 3 рази, але резерви Центробанку все одно продовжують зростати. Гопники поки не можуть завдати тотального збитку економіці. А нас цікавить саме її тотальний збиток. Україна не поверне собі Донбас і Крим поки Росія не опиниться в розрусі.

Україна не поверне собі Донбас і Крим поки Росія не опиниться в розрусі

Радянський Союз не зміг утримувати силою Польщу і Чехію, Румунію і Угорщину саме тому, що застосування ним сили було неможливим, адже він потребував західних кредитів. Гроші закінчились. Україна дуже швидко звільнить Донбас, а всі Пушиліни втечуть протягом двох годин, якщо Росія знову приповзе на колінах за грошима. І тільки тоді, коли Росія знову приповзе за кредитом МВФ, ми зможемо думати про повернення Криму.

Поки російські економісти, менеджмент Центробанку РФ і міністерства фінансів є силами, які утримують у російських руках Крим і Донбас. Найсмішніше, що відбирали Крим і Донбас гопники, чиї дії не підтримувалися гарвардськими хлопчиками. Тому нам треба більше Золотова, більше Кадирових, більше Скрипалів. Гопники повинні вичавити гарвардських хлопчиків. Тільки тоді ми повернемо Донбас і Крим. Даєш більше пекла.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Мирослава Ґонґадзе Головний редактор і керівник Української служби "Голосу Америки"
Віктор Каспрук Політичний аналітик
Тарас Возняк Культуролог, директор Львівської галереї мистецтв ім. Б. Возницького
Євген Іхельзон Засновник проекту "Я люблю Азію"
Сашко Даниленко Мультиплікатор, художник
Погода